Beatrice a Vergilius

Beatrice a Vergilius - Yann Martel | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Yann Martel
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Beatrice a Vergilius.pdf


Chcete si knihu přečíst?Beatrice a Vergilius ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yann Martel. Číst Beatrice a Vergilius Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nový román bestsellerového kanadského autora stejně jako Pí a jeho život vykazuje až překvapivě upřímné paralely Martelova životaa jeho knižního hrdiny. Hlavní postavou je spisovatel úspěšného románu Henry, kterému se nedaří s jeho další knihou. Věnuje se tedy amatérskému divadlu, své přítelkyni a čeká na narození potomka. Pak se do jeho života zaplete jeho jmenovec Henry, vycpávač zvířat, který ho poprosí o spolupráci při psaní alegorické divadelní hry o holokaustu. V té hře, již má rozpracovanou už čtyřicet let, o opičákovi a oslici, chce vylíčit své zážitky ze židovského ghetta v Krakově. Zvláštní rozuzlení, vztah dvou Henryů, zajímavá forma i celkový námět k přemýšlení- a samozřejmě opět zvířata - jsou již typickými atributy, na které se u Martela jeho početné čtenářstvo všude po světě již dlouho těší.


...e and Virgil is Canadian writer Yann Martel's third novel ... Beatrice a Vergilius (Yann Martel) | Antikvariát Červený knír ... . First published in April 2010, it contains an allegorical tale about representations of the Holocaust.It tells the story of Henry, a novelist, who receives the manuscript of a play in a letter from a reader. Thats at the heart of Yann Martels Beatrice & Virgil, his disappointing follow-up to his prize-winning, bestselling Life Of Pi. Henry is a Martel-like figure whos temporarily given up writing in despair after his follow-up to his prize-winning, bestselling novel is misunderstood and rejected by publishers. Než jsem se pustil do románu Beatrice a Vergilius, p ... Beatrice a Vergilius Yann Martel od 179 Kč - Heureka.cz ... . Než jsem se pustil do románu Beatrice a Vergilius, přečetl jsem thriller Jefferyho Deavera Zahrada bestií. Po příběhu plném nacistů a šílených doktorů snažících se uvést do praxe ještě šílenější myšlenky o "vyči...SOUVISEJÍCÍ KNIHY