Sborník třinácti: mezi generacemi

Sborník třinácti: mezi generacemi - Ivo Pospíšil (ed.) | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivo Pospíšil (ed.)
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Sborník třinácti: mezi generacemi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sborník třinácti: mezi generacemi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Pospíšil (ed.). Číst Sborník třinácti: mezi generacemi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sborník reflektující tradici podobných sborníků generačních přináší různé texty básnické, prozaické, esejistické i odborné z pera filozofa, literárních vědců a kritiků, básníků, často spojujících různé profese a zájmy. To, co je víceméně - kromě generační blízkosti i mezigeneračních vazeb - spojujeje - až na výjimky Filozofická fakulta brněnské univerzity (dříve Univerzita Jana Evangelisty Purkyně, dnes opět Masarykova) a přátelské vztahy. Je žánrově, tematicky i ideově různorodý, pohybuje se mezi krásnou a věcnou literaturou, často na jejich ostrém pomezí, což je prý dnes přístup dokonce převažující.


...IL, I. (ed.) Sborník třinácti: mezi generacemi ... Sborník z konference XII. Hradecké dny sociální práce ... ... . Kresby Jaroslava Sojneková. Brno: Galium, 2019. Popravde, nie je to nečakané múdro, čas má tri „skupenstvá", v ktorých sa personalizujú popri súvislostiach a udalostiach obzvlášť deje napojené na činy a rozhodnutia, omyly a objavy jednotlivcov a ich spoločenstiev, čím sa zvýrazňuje nielen prepojenosť tradície ... Sborník třinácti: mezi generacemi Editor: Pospíšil, Ivo Nakladatel: Galium EAN: 9788088296034 ISBN: 978-80-88296-03-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 216 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Sborník třinácti: mezi generacemi. ... Sborník třinácti: mezi generacemi - Ivo Pospíšil (ed ... ... . vydání) Sborník třinácti: mezi generacemi. Michaela Hashemi, 1958- O portálu Knihovny.cz . O portálu ; Zapojené knihovny a zdroje ; Historie portálu Knihovny.cz ; Pro média ; Ochrana osobních údajů ; Pro knihovny . Jak se zapojit ; FAQ (pro knihovny) ... Sborník reflektující tradic...SOUVISEJÍCÍ KNIHY