Svár

Svár - Saša Stojanovič | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Saša Stojanovič
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Svár.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svár ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Saša Stojanovič. Číst Svár Online je nyní tak snadné!

POPIS


V drsném, nesentimentálním pandánu Skupinového snímku s dámou se evangelijní postavy vydávají na začátku 21. století do Srbska zjistit pravdu o kosovské válce. Tři desítky zpovědí aktérů z nejrůznějších sociálních a profesních vrstev odkrývají nejen hrůzy a nesmyslnost války, nýbrž i neradostné poměry obyčejného života. Autentický příběh, moderní forma, vysoká erudice a vyprávěcí talent autora, který na kosovském bojišti působil jako ošetřovatel, charakterizují jeden z vrcholů současného evropského románu.


...ynonyma: • neshoda • spor • rozepře • hádka • kontroverze ... Czech National Social Party - Wikipedia ... . Některá související slova válka. Komentáře ke slovu svár » přidat nový komentář ... svár (hádka, pře) fráze a idiomy . jablko sváru; podstatné jméno (2) rod ženský; význam . gentiv plurálu substntiva svára; poznámky . Příruční slovník jazyka českého a databáze lexikálního archivu [online]. Ústav pro jazyk český Akademie věd České republiky, [cit. 2016-06-26]. Heslo svár. Je potřeba spojit dva pásy PVC podlahy. ... PDF 1 Svary a Sva Řované Konstrukce Sva Řování Ů Č ... . 2016-06-26]. Heslo svár. Je potřeba spojit dva pásy PVC podlahy. Poslouží nám k tomu tak zvaný svár za studena nebo studený spoj. PVC podlaha se svařuje po dvojím řezu, tzn. že pvc podlahu nejprve přeložíte ... čeština: ·(v technice) spojení kovových nebo i jiných materiálů pomocí jejich natavení· místo kde jsou kovové části spojeny sv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY