Nájem a podnájem bytu

Nájem a podnájem bytu - Markéta Selucká | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Markéta Selucká
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nájem a podnájem bytu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nájem a podnájem bytu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Markéta Selucká. Číst Nájem a podnájem bytu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dozvíte se vše o právu k užívání bytu, dle druhů bytů, jak vzniká a zaniká nájem bytu, jaká máte práva a povinnosti. Skončení, výpověď, služební byt či byt zvláštního určení jsou jen některé z vysvětlovaných pojmů. Pomocí praktických doporučení a příkladů z praxe se velmi rychle zorientujete v problematice. Ke knize je přiloženo CD se souvisejícími právními předpisy, vzory smluv a dalších písemností, připravených k tisku.


...jem bytu 2+1 60 m² Uruguayská, Praha 2 - Vinohrady 18 500 Kč za měsíc Po rekonstrukci Metro 3 min ... Trvalé bydliště - nájem, podnájem, i bez souhlasu majitele ... . pěšky N. A. Někrasova, Praha 6 - Bubeneč 15 500 Kč za měsíc Částečně vybavený Nabízím podnájem světlého, prostorného 2+kk (56m). Včetně garážového stání v domě, v novostavbě,(Prague Towers - Praha5-Stodulky.) Situován na Severo - západ . V osobním vlastnictví. Podlahy dřevěné (třešen), zárubně a dveře -provedení třešen. Chodba - dlažba. K dispozici: od polovina června 2020. 1127 realit v nabídce pronájem bytů Brno ... Byty k pronájmu Praha • Sreality.cz ... . Chodba - dlažba. K dispozici: od polovina června 2020. 1127 realit v nabídce pronájem bytů Brno-město. Vyberte si novou nemovitost na sreality.cz s hledáním na mapě a velkými náhledy fotografií nabízených bytů. Podnájem je totiž na nájmu bytu závislý. Tím výčet rozdílů zdaleka nekončí. Postavení podnájemce je mnohem slabší než nájemce....SOUVISEJÍCÍ KNIHY