Odpadková pohroma na planetě Zemi

Odpadková pohroma na planetě Zemi - Liane Moriarty | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Liane Moriarty
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Odpadková pohroma na planetě Zemi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odpadková pohroma na planetě Zemi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Liane Moriarty. Číst Odpadková pohroma na planetě Zemi Online je nyní tak snadné!





POPIS


Nikolu Borůvkovou nikdy nenapadlo, že se z ní stane velvyslankyně planety Země. Když ale zjistí, že rozmazlená princezna z cizí planety chce Zemi přeměnit na obří skládku, neohroženě se vrhá do bláznivé kosmické mise. Princezna Petronella je však pevně rozhodnuta a vteřiny do okamžiku, kdy na Zemi začnou z nebe pršet odpadky, nemilosrdně odtikávají. Podaří se Nikole princeznu přesvědčit a zvrátit její zlovolný plán? Nebo Země skončí zasypána tunami vesmírného smetí?


...né mise Nikoly Borůvkové 1: Odpadková pohroma na planetě Zemi - Liane Moriarty ... Vesmírné mise Nikoly Borůvkové 1: Odpadková pohroma na ... ... . Nikolu Borůvkovou nikdy nenapadlo, že se z ní stane... Náš web zlepšujeme pomocí cookies. Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran. Kniha Odpadková pohroma na planetě Zemi Přidat komentář Lauřice 06.10.2019 nej kniha Manifest blech 08.09.2019 To pro mě bylo velmi milé překvapení. Zjistila jsem náhodou, že autorce u nás vyšla dětská kniha. Téma skvělé, ... Odpadková pohroma na planetě Zemi Euromedia Group, a.s. ... . Zjistila jsem náhodou, že autorce u nás vyšla dětská kniha. Téma skvělé, aktuální a dobře zpracované i ... Odpadková pohroma na planetě Zemi: Vesmírné mise Nikoly B. (978-80-7617-464-1) Nikolu Borůvkovou nikdy nenapadlo, že se z ní stane velvyslankyně planety Země. Když ale zjistí, že rozmazlená princezna z cizí planety chce Zemi přeměnit na obří skl...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY