Osudové osmičky v dějinách Československa: Muzeum v knize

Osudové osmičky v dějinách Československa: Muzeum v knize - František Emmert | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
František Emmert
DIMENZE
4,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Osudové osmičky v dějinách Československa: Muzeum v knize.pdf


Chcete si knihu přečíst?Osudové osmičky v dějinách Československa: Muzeum v knize ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Emmert. Číst Osudové osmičky v dějinách Československa: Muzeum v knize Online je nyní tak snadné!

POPIS


1918, 1938, 1948... to jsou jen některé z letopočtů s „osudovou“ osmičkou na konci, které poznamenaly dějiny Československa. Unikátně poskládaná publikace představuje právě tyto zlomové okamžiky a umožňuje zároveň udělat si i ucelenou představu o státu, který na mapě Evropy existoval pouze ve 20. století. Kromě vložených faksimilií historických dokumentů obsahuje i CD s autentickými rozhlasovými nahrávkami.


...um v knize je nová knižní forma literatury faktu, která je vhodná k využití především v populárně-naučných publikacích o moderní historii, významných osobnostech nebo kultuře ... Osudové osmičky v našich dějinách :: František Emmert ... ... . Postupně se prosazuje také v dalších oborech. Jedná se o výpravné a graficky špičkově zpracované knižní publikace, které kromě přehledných a srozumitelných textů a velkého ... Osudové osmičky v dějinách Československa; Listování. Osudové osmičky v dějinách Československa Muzeum v knize František Emmert. Kniha, která vám přiblíží události, jež měnily podobu našeho státu. Osudové osmičky v dějinách ... Osudové osmičky v našich dějinách, František Emmert ... . Osudové osmičky v dějinách Československa Muzeum v knize František Emmert. Kniha, která vám přiblíží události, jež měnily podobu našeho státu. Osudové osmičky v dějinách Československa Muzeum v knize František Emmert. Kniha, která vám přiblíží události, jež měnily podobu našeho státu ... Osudové osmičky v našich dějinách. František Emmert. 1918, 1938, 1948... to jsou jen některé z letopočtů s osud...SOUVISEJÍCÍ KNIHY