Zákaznická věrnost: Jak zvýšit počet zákazníků a udržet si je

Zákaznická věrnost: Jak zvýšit počet zákazníků a udržet si je - Ed Horrel | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ed Horrel
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zákaznická věrnost: Jak zvýšit počet zákazníků a udržet si je.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zákaznická věrnost: Jak zvýšit počet zákazníků a udržet si je ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ed Horrel. Číst Zákaznická věrnost: Jak zvýšit počet zákazníků a udržet si je Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor představuje všem personalistům a manažerům názor, že opravdu kvalitní vztah se zákazníkem mohou firmy vybudovat pouze, pokud vytvářejí a prohlubují dobré vztahy se svými zaměstnanci. Autor zdůrazňuje, že je třeba, aby každý zaměstnanec měl ve firmě důležité místo a byl zplnomocněn činit rozhodnutí na své úrovni. Důstojné chování, úcta, zdvořilost a laskavost zaměstnanců firmy přitahují a udržují nejlepší zákazníky.


...is from a library! Zákaznická věrnost : jak zvýšit počet zákazníků a udržet si je : [jak dovést zákaznický servis k dokonalosti] ... Soft skills | topvision.cz ... . [Edward Horrell] Koupit Koupit eknihu. V knize najdete inspiraci pro společnosti, které si chtějí naklonit zákazníky a udržet si je po celou dobu své existence; doporučení, jak zkvalitnit služby zákazníkům; zásady, které je vhodné uplatňovat vůči vlastním zaměstnancům; příklady ze života, kterým se podařilo získat věrnost mnoha zákazníků. Ed Horrel: Zákaznická věrnost: Jak zvýšit počet zákazníků a udržet si je. V knize najdete inspiraci pro společnosti, které si c ... The Analysis of Customers' Satisfaction with Cafeteria ... ... . Ed Horrel: Zákaznická věrnost: Jak zvýšit počet zákazníků a udržet si je. V knize najdete inspiraci pro společnosti, které si chtějí naklonit zákazníky a udržet si je po celou dobu své existence; doporučení, jak zkvalitnit služby zákazníkům; zásady, které je vhodné uplatňovat vůči vlastním zaměstnancům; příklady ze života, kterým se podařilo získat ... Jak zvýšit počet zákazníků a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY