Učebnice současné španělštiny 2. díl + 3 audio CD: Vhodné i pro samouky

Učebnice současné španělštiny 2. díl + 3 audio CD: Vhodné i pro samouky - Olga Macíková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Olga Macíková,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Učebnice současné španělštiny 2. díl + 3 audio CD: Vhodné i pro samouky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Učebnice současné španělštiny 2. díl + 3 audio CD: Vhodné i pro samouky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Macíková,. Číst Učebnice současné španělštiny 2. díl + 3 audio CD: Vhodné i pro samouky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedná se o učebnici obecné španělštiny, vhodnou pro všechny začátečníky. Po zvládnutí 1. dílu dosáhnete úrovně B1-B2 Evropského referenčního rámce. Slovní zásoba vychází ze současné evropské španělštiny. U této učebnice se předpokládá výuka s učitelem, je vhodná na gymnáziích, obchodních akademiích, jazykových školách i vysokých školách. Kniha bude doplněna klíčem i slovníčkem, lze ji proto využít i ke samostudiu.


...ce současné španělštiny 2. díl + 3 audio CD Vhodné i pro samouky ... Anglictina pro samouky 2 audio cd | Sleviste.cz ... ... Učebnice současné španělštiny - 2. díl navazuje na úspěšnou část stejnojmenné učebnice. Publikace je určena všem zájemcům o získání hlubších znalostí španělského jazyka, s její pomocí dosáhnete úrovně C1-C2 Evropského ... Učebnice současné španělštiny, 1. díl + mp3 Vhodné i pro samouky ... Typ Kniha + CD audio, MP3 Vazba brožovaná, šitá nitmi. Učebnice ... Učebnice současné španělštiny 2. díl + 3 audio CD - Olga ... ... ... Typ Kniha + CD audio, MP3 Vazba brožovaná, šitá nitmi. Učebnice současné španělštiny - 1. díl je určena všem zájemcům o získání základů španělského jazyka, je vhodná také pro samostudium. S její pomocí lze rozvinout schopnost komunikovat a ... Kniha + CD audio, MP3 : Učebnice současné španělštiny 2. díl + 3 audio CD -- Vhodné i pro samouky - Mlýnková, Ludmila; Macíková, Olga ; „Tato publikace získala schvalovací doložku Ministerstva školství, ml...SOUVISEJÍCÍ KNIHY