Hortenzie v zahradě: Inspirace a praktické tipy s reportážemi ze soukromých zahrad

Hortenzie v zahradě: Inspirace a praktické tipy s reportážemi ze soukromých zahrad - Martina Meidingerová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Meidingerová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hortenzie v zahradě: Inspirace a praktické tipy s reportážemi ze soukromých zahrad.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hortenzie v zahradě: Inspirace a praktické tipy s reportážemi ze soukromých zahrad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Meidingerová. Číst Hortenzie v zahradě: Inspirace a praktické tipy s reportážemi ze soukromých zahrad Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hortenzie v posledních letech získávají na mimořádné oblibě. Ze selských zahrad pronikly i do moderních městských zahrad a nelze si je odmyslet ani od romantických venkovských domů a usedlostí. Tyto nádherné a nenáročné keře okouzlují nejen bohatou záplavou květů, ale i dlouhým obdobím květu a čarovným podzimním zbarvením. Půvabné zahrady představené v této knize ukazují širokou škálu rozmanitých odrůd a kultivarů hortenzií s ohromujícími tvary a barvami květů a současně je představují jako solitér i jako součást většího celku. Na co se můžete v knize těšit: Nostalgická záplava květů. Hortenzie neodmyslitelně patří do našich zahrad. V této kapitole se dozvíte, jak se hortenzie staly součástí našich zahrad i jak se od počátku 20. století vyvíjelo šlechtění jejich nejrůznějších kultivarů rozmanitých barev a různorodých tvarů listů i květů. 11 zahradních reportáží. Majitelé otevírají brány svých zahrad, aby se s námi podělili o své znalosti a oblíbené odrůdy. Ať vás zajímá pestrá selská nebo romantická venkovská zahrada, vznešená zahrada v bílé barvě, sběratelská či formální městská zahrada, hortenzie skýtají velmi různorodé možnosti uplatnění. Práce v zahradě. Hortenzie jsou odolné. Přesto je třeba dávat na některé věci pozor, chcete-li se z nádherně kvetoucích keřů těšit dlouhé roky. Přečtěte si nejdůležitější rady a tipy pro stanoviště, sázení, hnojení, řez a množení hortenzií. Rozmanitost – portréty více než 90 hortenzií. Objevte vedle klasických hortenzií velkolistých s kulovitými či plochými květenstvími také výrazné hortenzie drsné a zákrovnaté nebo oblíbené hortenzie stromkovité. Překvapí a potěší i mnoho odrůd hortenzií pilovitých, latnatých a dubolistých, stejně jako hortenzie popínavé či téměř neznámé sběratelské kousky a příbuzné druhy.


...ie v zahradě: Inspirace a praktické tipy s reportážemi ze soukromých zahrad Martina Meidingerová Nakladatel: Nakladatelství Kazda 2019 Hortenzie v zahradě Inspirace a praktické tipy s reportážemi ze soukromých zahrad Meidingerová Martina ... Gr 06 08 2016 cz by ArgusMedia - Issuu ... . Hortenzie v posledních letech získávají na mimořádné oblibě. Ze selských zahrad pronikly i do moderních městských zahrad a nelze si je odmyslet ani od romantických venkovských domů a usedlostí. Hortenzie v zahradě - Inspirace a praktické tipy - Meidingerová Martina - Hortenzie v posledních letech získávají na mimořádné oblibě. Ze selských zahrad pronikly i do moderních městských zahrad a nelze si je odmyslet ani od romantic ... Fascinující liliovník tulipánokvětý - Lepebydlet.cz ... . Hortenzie v zahradě - Inspirace a praktické tipy - Meidingerová Martina - Hortenzie v posledních letech získávají na mimořádné oblibě. Ze selských zahrad pronikly i do moderních městských zahrad a nelze si je odmyslet ani od romantických venkovských Publikace obsahuje inspirace a praktické tipy s reportážemi ze soukromých zahrad. Celkem 276 barevných fotografií zachycuje noblesní krásu těchto nádhernýc...SOUVISEJÍCÍ KNIHY