Netvora 3: Azyl

Netvora 3: Azyl - Marjorie Liu | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marjorie Liu
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Netvora 3: Azyl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Netvora 3: Azyl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marjorie Liu. Číst Netvora 3: Azyl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh se odehrává v roce 1900, v matriarchální Asii. Ve světě, kde se steampunk míchá s magií a monstry. V tomhle světě se mladá dívka vyrovnává s válečným traumatem a navazuje psychické spojení s bytostí obří síly. Spojení, které z nich obou udělá terč lidských i nelidských sil. Maika se celý život jen učila bojovat, ale teď její přežití závisí na tom, jestli si dokáže najít i přátele. Série obdržela ceny Hugo a British Fantasy!


...3: Azyl. Netvora 3: Azyl 449 K č -18 % 449 Kč ... Netvora 3 - Azyl - Marjorie Liu - za 16,46 € | Vydavatel.sk ... ... 3 CENY HUGO (2x za nejlepší grafický román a nejlepšího kreslíře) Detailní informace. Tisk Zeptat se Sdílet. Tweet. Zavřít. Související produkty. Netvora 3: Azyl. Doprava Platba Reklamace Obchodní podmínky Kontakty. Webové stránky Facebook YouTube Instagram. Zastavte se u nás na prodejně, kde vám rádi poradíme či pomůžeme s výběrem toho pravého komiksu. Prodejna je i výdejním místem pro osobní o ... Netvora 3: Azyl — CREW ... . Prodejna je i výdejním místem pro osobní odběr objednaného zboží. Netvora 3: Azyl. Marjorie Liu, Sana Takeda (ilustrácie) Jazyk: česk ý; Žáner: Pre deti a mládež ... Netvora 3: Azyl je komiksem, který vás ze začátku nechá tápat ohledně postav, které se budou na stránkách objevovat. Marjorie Liu zde rozehrává několik dějových linek, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY