Výzvy současnosti: nová témata české a slovenské literatury (2000–2017)

Výzvy současnosti: nová témata české a slovenské literatury (2000–2017) - Ivo Pospíšil (ed.) | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivo Pospíšil (ed.)
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Výzvy současnosti: nová témata české a slovenské literatury (2000–2017).pdf


Chcete si knihu přečíst?Výzvy současnosti: nová témata české a slovenské literatury (2000–2017) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Pospíšil (ed.). Číst Výzvy současnosti: nová témata české a slovenské literatury (2000–2017) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Atraktivní kolektivní mezigenerační monografie obsahující studie k nejnovější literární produkci české a slovenské, často v jejich vzájemném propojení a srovnání. Autory jsou pracovníci více než 10 českých a slovenských univerzit, kteří přinášejí různorodé pohledy na různorodá díla, např. Zuzany Brabcové a Michaely Rosové, na ego-dokument, moderní dramatiku, hyperrealismus, dětskou literaturu, ikonografii holokaustu, problematiku jazykových a stylistických lapsů, na digitální média, queer literaturu, medializaci, moderní poezii, mezikulturnost, téma migrace, hranice věcnosti a umění, na slovenskou literaturu za hranicemi Slevenska, na problém vyprávění a na jednoho ze slovenských "osamělých běžců".


... Výzvy současnosti : nová témata české a slovenské literatury (2000-2017) Author: Pospíšil, Ivo: Source document: Opera Slavica ... Univerzita J. Selyeho - doc. PaedDr. Patrik Šenkár, PhD. ... . Výzvy současnosti: nová témata české a slovenské literatury (2000-2017) Ivo Pospíšil (ed.) Nakladatel: Galium 2019 POSPÍŠIL, I. (ed.) Výzvy současnosti: nová témata české a slovenské literatury (2000-2017). Brno: Masarykova univerzita, Česká asociace slavistů, 2019. V minulom storočí sa literárna veda odborne vyrovnávala svojimi predmetmi na českej a slovenskej strane s iniciačnými dotykmi a ... Kalendář akcí | Filozofická fakulta MU ... . V minulom storočí sa literárna veda odborne vyrovnávala svojimi predmetmi na českej a slovenskej strane s iniciačnými dotykmi a objektívnymi následkami súžitia v inštitucionálnej (spoločný štát) forme, teda s jej ... Výzvy současnosti: nová témata... Jednotky; Výzvy současnosti: nová témata české a slovenské literatury (2000-2017) / ... pořádané dne 19.9.2014 Společností Oto...SOUVISEJÍCÍ KNIHY