Učebnice současné italštiny -2. díl + audio CD: Manuale di Italiano contemporaneo

Učebnice současné italštiny -2. díl + audio CD: Manuale di Italiano contemporaneo - Eva Ferrarová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Ferrarová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Učebnice současné italštiny -2. díl + audio CD: Manuale di Italiano contemporaneo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Učebnice současné italštiny -2. díl + audio CD: Manuale di Italiano contemporaneo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Ferrarová,. Číst Učebnice současné italštiny -2. díl + audio CD: Manuale di Italiano contemporaneo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedná se o učebnici obecné italštiny, vhodnou pro všechny začátečníky. U této učebnice se předpokládá výuka s učitelem, je vhodná na gymnáziích, obchodních akademiích, jazykových školách i vysokých školách. Vzhledem k tomu, že je kniha doplněna nahrávkou, klíčem i slovníčkem, lze ji využít i k samostudiu. V průběhu dvou dílů této učebnice se seznámíte s gramatikou a slovní zásobou nutnou pro běžnou komunikaci.


... CD audio, MP3 : Učebnice současné italštiny, 1 ... Edika - Učebnice současné italštiny, 1. díl ... ... Učebnice současné italštiny, 1. díl | Knihy.ABZ.cz ... CD audio, MP3 : Učebnice současné italštiny, 1. díl -- Manuale di Italiano contemporaneo - Pospíšilová, Vlastimila; Ferrarová, Miroslava; Ferrarová, Eva ; Jedná se o učebnici obecné italštiny, vhodnou pro všechny začátečníky. U této učebnice se předpokládá výuka s učitelem, j...SOUVISEJÍCÍ KNIHY