Štuclinka a Zachumlánek

Štuclinka a Zachumlánek - František Nepil | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
František Nepil
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Štuclinka a Zachumlánek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Štuclinka a Zachumlánek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Nepil. Číst Štuclinka a Zachumlánek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zimní příběh o dvou šikovných dětech, které si dokáží samy poradit, když kmotřínek, který se o ně stará, nečekaně onemocní, protože mu došel česnek, a musí do nemocnice. Štuclinka se Zachumlánkem občas s obtížemi, ale vždy vtipně a se spoustou fantazie vyřeší, jak zateplit pumpu, jak zachránit dusící se kapry, jak porazit soušku, jak sestrojit dřevošmik, jak rozveselit kmotřínka mikulášskou nadílkou i jak napéct cukroví. Když je toho na ně moc, pomáhá jim pejsek Matlafousek, hajný s hajnou, která nosí v hlavě snad všechny svaté z kalendáře, i hodný pan doktor se sestřičkou. Nenapodobitelné vypravěčské umění Františka Nepila v tomto půvabném, laskavém, nápaditém a hlavně ryze českém příběhu potěší nejen děti, ale i jejich rodiče a prarodiče.


...a a Zachumlánek - audiokniha vytvořená podle stejnojmenné pohádky, jejíž autorem je František Nepil ... Štuclinka a Zachumlánek (TV seriál) (1999) | ČSFD.cz ... . Příběhy Štuclinky a Zachumlánka vypráví Rudolf Hrušínský. Zimní příběh o dvou šikovných dětech, které si dokáží samy poradit, když kmotřínek, který se o ně stará, nečekaně onemocní, protože mu ... Štuclinka se Zachumlánkem občas s obtížemi, ale vždy vtipně a se spoustou fantazie vyřeší, jak zateplit pumpu, jak zachránit dusící se kapry, jak porazit soušku, jak sestrojit dřevošmik, jak rozveselit kmotřínka mikulášskou nadílkou i jak napéct cukroví. Vlastimil Brodský, Petr Nárožný Zbyněk Malinský 9 Vánočních pohádek pro domácí Vánoční poh ... Obsah: Štuclinka a Zachumlánek MP3 ... . Vlastimil Brodský, Petr Nárožný Zbyněk Malinský 9 Vánočních pohádek pro domácí Vánoční pohodu :) 1. Jak sněhulák zatoužil po vzdělání 00:00 - 07:29 2. Jak př... MAGICKÉ STŘÍBRO 2 - HLEDÁNÍ KOUZELNÉHO ROHU 2011 Pohádka / Rodinný / ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY