Muž, který ulehl do své postele

Muž, který ulehl do své postele - Alex Skovron | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alex Skovron
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž, který ulehl do své postele.pdf


Chcete si knihu přečíst?Muž, který ulehl do své postele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alex Skovron. Číst Muž, který ulehl do své postele Online je nyní tak snadné!

POPIS


Muž se jednoho rána probudí a v posteli vedle sebe najde neznámou ženu. Neúspěšný spisovatel si vymyslí geniální způsob, jak plagovat práce ostatních. Celé nemovitosti v předměstské čtvrti se začnou ztrácet, přes noc mizet. Starodávné křídlo je zakoupeno záhadnou mladou zákaznicí, ukrývající dávné tajemství. Spontánní experiment paranormálního charakteru vyvolá neočekávaný výsledek... Tento svazek čtrnácti povídek je druhá kniha beletrie australského autora Alexe Skovrona po jeho novele Básník (2005). Představuje nám výběr protagonistů, prekérních situací, bizarních hlasů a způsobů vyprávění – hravých, seriózních, spekulativních, ironických, intimních, hořkosladkých, neskutečných. Mezi nimi se setkáváme s postavami dětství a dospívání, dospělosti a stáří, s jejich příběhy zvýrazněnými neobvyklou každodenností, proměnlivostí ve stálosti, zvraty a přelomy, které mohou být pro nás výzvou – a hrami, které hrajeme s druhými i sami se sebou.


...terý ulehl do své postele Autor: Skovron, Alex Nakladatel: Zeman Lukáš EAN: 9788088050087 ISBN: 978-80-88050-08-7 Překlad: Tomáš, Josef a Tomková, Hana Popis: 1× kniha, vázaná, 176 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Hana Tomková | překladatel | Databáze knih ... . vydání) Alex Skovron: Muž, který ulehl do své postele. 220 Kč Novinky. Vyřešíte záhadné matematické hlavolamy? 23.3.2020. Křest knihy Život s vůní lubrikantu je ZRUŠEN 10.3.2020. Zveme vás na křest knihy Život s vůní lubrikantu 3.3.2020 ... 285 Kč Muž, který ulehl do své postele | Alex Skovron . Muž, který ulehl do své postele | Muž se jednoho rána probudí a v posteli vedle sebe najde neznámou ženu. N ... Knihy s úsměvem ... .3.2020. Zveme vás na křest knihy Život s vůní lubrikantu 3.3.2020 ... 285 Kč Muž, který ulehl do své postele | Alex Skovron . Muž, který ulehl do své postele | Muž se jednoho rána probudí a v posteli vedle sebe najde neznámou ženu. Neúspěšný spisovatel si vymyslí geniální způsob, jak plagovat práce ostatních. Celé nemovitosti ... s jejich příběhy zvý...SOUVISEJÍCÍ KNIHY