Pilot Pírko

Pilot Pírko - Emma Pecháčková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Emma Pecháčková
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pilot Pírko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pilot Pírko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emma Pecháčková. Číst Pilot Pírko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaké to je, když neumíte létat? Pro člověka asi nic neobvyklého, ale pro ptáka, navíc z rodiny slavného poštovního holuba, je to PROBLÉM. Kniha Holub Kolumb (Meander 2013) představila dobrodružný příběh zamilovaného holuba putujícího světem kamkoli ve stopách půvabné slavice Edith a rodinná sága nyní pokračuje. Tentokrát ale cestování křížem krážem po mapě značně ubude. Kolumbův synek Pírko se totiž na rozdíl od svých sourozenců nedokáže odlepit od země. Tento hendikep, který ve světě ptáků znamená konec jakékoliv kariéry, však Pírko dokáže proměnit v geniální podnikatelský plán… Holub se špatnou koordinací letu, ale bravurními vědomostmi, se naučí ovládat všechny páčky a tlačítka v kokpitu, a stane se tak spásou pro tučňáky, pštrosy i kivi. A nakonec se i věčně mrzutý Holub Kolumb svým nejmladším synem u kolegů rád pochlubí.


...o je, když neumíte létat? Pro člověka asi nic neobvyklého, ale pro ptáka, navíc z rodiny slavného poštovního holuba, je to PROBLÉM ... Rick Pirko ... . Kniha Holub Kolumb (Meander 2013 ... Pírko je jedním z pěti dětí slavného holuba Kolumba a trápí ho strašlivá věc - neumí létat. Sourozenci se mu smějí, tatínek je z něj zoufalý a Pírko sám si připadá zbytečný. Protože je to ale chytrý holub, rozhodne se jen tak nevzdat a přece jen se naučit létat. Pilot Pírko. Jaké to je, když neumíte létat? Pro člověka asi nic neobvyklého, ale pro ptáka, navíc z rodiny slavného poštovního ... Zlatá stuha - Nominace a ceny ... . Pilot Pírko. Jaké to je, když neumíte létat? Pro člověka asi nic neobvyklého, ale pro ptáka, navíc z rodiny slavného poštovního holuba, je to PROBLÉM. Autor: Emma Pecháčková Ilustrace: Petra Josefina Stibitzová Rok: 2019 Edice: Modrý slon Graf...SOUVISEJÍCÍ KNIHY