Rodinné hodnoty: Sin City 5

Rodinné hodnoty: Sin City 5 - Frank Miller | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Frank Miller
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Rodinné hodnoty: Sin City 5.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rodinné hodnoty: Sin City 5 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frank Miller. Číst Rodinné hodnoty: Sin City 5 Online je nyní tak snadné!

POPIS


V tomto booku Frank Miller dokazal, ze je skutecne jeden z nejlepsich komiksovych autoru soucasnosti, ktereho snad predci jenom Neil Gaiman a Alan Moore. 'Rodinne hodnoty' maji konzistenti dej, ktery od zacatku graduje, obsahuje typicky 'millerovsky' humor a smysl pro akcni kresbu, ovlivnenou filmem a japonskym stylem. Doufam, ze rada 'Sin City' je pouhou prupravou pro ceskeho ctenare, aby dokazal ocenit jeho nejskvelejsi dilo 'The dark knight returns'. Vyhrady mam pouze k prekladu, ktery je ve srovnani s originalem zbytecne vulgarni a misty nesrozumitelny. I tak jsou 'Rodinne hodnoty' povinnou cetbou pro sberatele komiksu 'noir'.


... 5: Rodinný hodnoty Prodej skončil. 5,0 Hodnotil 1 uživatel 5 1x ... KomiksBazar.cz :: Nové nabídky komiksů v antikvariátech a ... ... . 4 0x. 3 0x. 2 0x. 1 0x. 100 % zákazníků doporučuje. Sin City 5: Rodinný hodnoty Hlavní hrdina Dwight McCarthy se snaží splatit svůj dluh děvčatům ze Staré čtvrti. Jako obvykle nic není takové, jak se zdá na první pohled, a obrana rodinných hodnot ... Sin City 2: Ženská, pro kterou bych vraždil (vyprodáno) 3. Sin City 3: Velká tučná zabijačka (vyprodáno) 4. Sin City 4: ... Kniha Sin City 5 - Rodinný hodnoty - brož. - Frank Miller ... ... . Sin City 3: Velká tučná zabijačka (vyprodáno) 4. Sin City 4: Ten žlutej parchant (vyprodáno) 5. Sin City 5: Rodinný hodnoty (vázaná) (vyprodáno) 5. Sin City 5: Rodinný hodnoty (brožovaná) (vyprodáno) - právě prohlížíte; 6. Sin City 6: Chlast, děvky a bouchačky ... Kniha vychází ve druhém vydání, první je už čtyři roky rozebráno. Nový překlad, tak jako u ostatních druhých vydání Sin City, lépe respektuje styl originálního te...SOUVISEJÍCÍ KNIHY