Kančí na daňčím: Kuchařka Václava Havla

Kančí na daňčím: Kuchařka Václava Havla - Michael Žantovský, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Žantovský,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kančí na daňčím: Kuchařka Václava Havla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kančí na daňčím: Kuchařka Václava Havla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Žantovský,. Číst Kančí na daňčím: Kuchařka Václava Havla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha receptů spjatých s Václavem Havlem – ať už v roli spokojeného strávníka či po všech stránkách svébytného kuchaře. Václav Havel byl dramatik, esejista, disident, vězeň svědomí a prezident Československa a České republiky, jedna z velkých postav českých, evropských a světových dějin 20. století. Takto o něm hovoří encyklopedie, odborné studie a učební osnovy. Málokde se ale uvádí, že Havel byl také po celý život nadšeným, hloubavým, tvůrčím a ve společnosti oblíbeným kuchařem. Přestože v této oblasti nedosáhl stejně významných výsledků jako v jiných, čas strávený v kuchyni dotvářel jeho život, obohacoval život jeho nejbližších a pomáhal vytvářet pevná pouta, spojující podobně smýšlející přátele v nelehkých dobách normalizace. Také z tohoto důvodu mu věnujeme tuto malou kuchařskou připomínku. Nechceme stavět Havlovi kuchařský pomník, ani ho dávat za příklad zdravého stravování, ale prostě jen potěšit ty, kterým seznámení s touto méně známou částí jeho života udělá radost. Veškerý výtěžek z prodeje této knihy (včetně autorských honorářů) bude použit na rozvoj aktivit Knihovny VH.


... na daňčím -- Kuchařka Václava Havla - Žantovský, Michael; kol ... Knihovna Václava Havla - facebook.com ... . ; Kniha receptů spjatých s Václavem Havlem - ať už v roli spokojeného strávníka či po všech stránkách svébytného kuchaře. Václav Havel byl dramatik, esejista, disident, vězeň svědomí ... Kančí na daňčím / Kuchařka Václava Havla. ... Od srpna 2014 sídlí Knihovna Václava Havla na adrese Ostrovní 13, Praha 1. Přízemní prostory této budovy jsou věnovány expozici „Václ ... Co vařil Havel za socialismu i na Hradě? Lukašenkův hněv ... ... . Přízemní prostory této budovy jsou věnovány expozici „Václav Havel aneb Havel v kostce" a klubovým akcím Knihovny VH: pořádání nejrůznějších seminářů, autorských čtení, výstav ... Kančí na daňčím Hlavní slabinou kuchařky Václava Havla je nedostatek Havla. Recepty, historky a snímky, které kulinární stránku jeho života a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY