Za objektivem: Nejslavnější fotoreportéři současnosti

Za objektivem: Nejslavnější fotoreportéři současnosti - Laura Magni | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Laura Magni
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Za objektivem: Nejslavnější fotoreportéři současnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Za objektivem: Nejslavnější fotoreportéři současnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laura Magni. Číst Za objektivem: Nejslavnější fotoreportéři současnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha představuje velké mistry fotožurnalismu 20. a 21. Století i jejich ikonické snímky. Vypráví příběh mužů a žen, kteří pomocí fotografií tím nejkrásnějším možným způsobem zachytili podstatu své doby – od válečné fotografie Roberta Capa, Larryho Burrowse či George Rodgera, po fotografické eseje průkopníků jako Margaret Bourke-Whiteová, od bohatých černobílých tónů Brazilce Sebastia~a Salgada, po živé barvy Steva McCurryho, od intenzivních náhledů Dorothey Langeové během nejdrsnějších amerických let, po mimořádné lidskosti práce Wernera Bischofa. Kniha představuje i tvorbu Henriho Carier-Bressona a Elliotta Erwitta schopných zachytit sílu okamžiku, a také fotografické studie náboženství a jejich rozporů Abbase Attara. Jsou tu i portréty, od dětí a chodců Roberta Doisneaua, po vznešené pózy, na něž se zaměřil Cecil Beaton. Stránku za stránkou zjišťujeme, že tito mistři nejenže zaznamenali historii: výběrem předmětů, technik a stylů svým způsobem vypráví i svůj vlastní příběh. Nakonec si uvědomíme, že to, co opravdu dělá fotografa skvělým, není žádná výjimečná fotografie, ale schopnost sdělovat ustavičně svou vizi a definovat svůj přístup k realitě. Fotograf musí zároveň zůstat věrný estetice, což je v mnoha případech neoddělitelné od etického kodexu.


...kaci Za objektivem: Nejslavnější fotoreportéři současnosti se v žádné knihovně nebude prášit ... TV program pro více než 100 TV stanic na 14 dní dopředu. ... . Příjemný formát, provedení knihy i kvalitní tisk fotografií zaručí, že se kniha stane vyhledávanou kratochvílí vaší domácnosti. Za objektivem: Nejslavnější fotoreportéři současnosti Laura Magni Nakladatel: Omega 2019 Za objektivem Nejslavnější fotoreportéři současnosti Magni Laura. Tato kniha představuje velké mistry fotožurnalismu 20. a 21. Století i jejich ikonické snímky. V ... Kniha TÝDNE. Tracyho tygr od Williama Saroyana | Týden.cz ... . Tato kniha představuje velké mistry fotožurnalismu 20. a 21. Století i jejich ikonické snímky. Vypráví příběh mužů a žen, kteří pomocí fotografií tím nejkrásnějším možným způsobem zachytili podstatu své doby - od válečné fotografie Roberta ... Dům knihy.cz > Knihy > Umění > Za objektivem. Akce Skladacky-puzzle-akce Ak...SOUVISEJÍCÍ KNIHY