Ježíš: Životopis pro 21. století

Ježíš: Životopis pro 21. století - Paul Johnson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Paul Johnson
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ježíš: Životopis pro 21. století.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ježíš: Životopis pro 21. století ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Johnson. Číst Ježíš: Životopis pro 21. století Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poutavý, přehledný, brilantní! Takový je nový životopis Ježíše z pera uznávaného britského spisovatele Paula Johnsona, mimo jiné autora populárních Dějin křesťanství a Dějin židovství. Známý historik a autor bestsellerů, sám aktivní věřící, vložil do tématu nejen svoji obrovskou erudici a spisovatelské zkušenosti, ale i své celoživotní nadšení pro toto téma. Brilantně se pohybuje v celkovém historickém rámci Ježíšovy doby a nabízí čtenářům stručný, ale přitom barvitý příběh člověka, který podnítil jedno z velkých světových náboženství a jehož učení nás provází životem dodnes. Kniha je skvěle napsaná, oproštěná od zbytečného odborného teologizování, a není proto divu, že se o ní od počátku mluví jako o novém Ježíšově životopise pro 21. století.


...20. století 1991; Dějiny křesťanství 1999; Dějiny židovského národa 2007; Zrození moderní doby 1998; Napoleon 2003; všech 26 knih autora ... Data narození a ukřižování Ježíše Krista ... . Kniha Ježíš. Životopis pro 21. století je v Kniha: Ježíš Životopis pro 21. století - Paul Johnson. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Ježíš (Životopis pro 21. století) by. Paul Johnson, ... Kniha Ježíš - životopis pro 21. století - Trh knih - můj ... ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Ježíš (Životopis pro 21. století) by. Paul Johnson, Jiří Svoboda (Translator) 3.82 · Rating details · 428 ratings · 63 reviews Poutavý, přehledný, brilantní! Takový je nový životopis Ježíše z pera uznávaného britského spisovatele Paula Johnsona, mimo jiné autora populárních Dějin křesťanství a Dějin židovství ... Životopis Ježíše Krista od...SOUVISEJÍCÍ KNIHY