Bolesti hlavy: a jak nad nimi zvítězit

Bolesti hlavy: a jak nad nimi zvítězit - Ramon C. Gelabert | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ramon C. Gelabert
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Bolesti hlavy: a jak nad nimi zvítězit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bolesti hlavy: a jak nad nimi zvítězit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ramon C. Gelabert. Číst Bolesti hlavy: a jak nad nimi zvítězit Online je nyní tak snadné!

POPIS


V dnešní hektické době trápí bolest hlavy téměř každého. Někdo jí trpí častěji, jiný méně často, ale těžko bychom našli člověka, kterého hlava ještě nikdy nebolela.V úvodní obsáhlé kapitole čtenář názornou formou získá podrobné informace o jednotlivých druzích bolesti hlavy. Dozví se, jaké jsou příznaky migrény, cluster headache a tenzní bolesti hlavy. Vytvoří si ucelenou představu o příčinách těchto obtíží a zjistí, v jakých případech je nezbytné vyhledat lékařskou pomoc. V dalších kapitolách se čtenář seznámí se způsoby, jimiž je možné bolest hlavy zmírnit či zcela vyléčit. Díky tomu bude schopen při léčbě využít poznatky z dietoterapie, fytoterapie, fyzioterapie, hydroterapie a psychoterapie. Poslední kapitola se zabývá medikamentózní léčbou. Čtenář v ní najde poměrně ucelený přehled dostupných léčivých látek a bude se tak moci lépe zorientovat v mnohdy nepřehledné nabídce farmaceutických firem. Kniha jistě zaujme každého, kdo se zajímá o své zdraví a chce zvítězit nad nepříjemnými obtížemi, jimiž různé druhy bolesti hlavy nepochybně jsou.


...d nimi zvítězit. GELABERT Ramon C. Info: Advent-Orion, 2010 - váz ... Advent-Orion - knihy | Databáze knih ... ., 70 str. Přel. R. Daniel EAN: 9788071721406 Bolesti hlavy: a jak nad nimi zvítězit Ramon C. Gelabert Nakladatel: Advent-Orion. spol. s r.o. 2008 Bole sti hlavy a jak nad nimi zvítězit. Autor: Ramon C. Gelabert. Počet strán: 70. Cena: 4,32+poštovné. Čitateľ sa v knihe dozvie podrobné informácie o jednotlivých druhoch bolesti hlavy. A to, aké sú príznaky migrény a bolesti hlavy. „Příčiny b ... Nemocné ledviny nepoznáte, na bolest zad se rozhodně ... ... . A to, aké sú príznaky migrény a bolesti hlavy. „Příčiny bolestí hlavy jsou někdy banální," říká primářka Kliniky rehabilitačního lékařství 1. lékařské fakulty UK a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze MUDr. Yvona Angerová, Ph. D., MBA, „ale lidé si je neuvědomují." Stres, práce, alkohol. Bolesti hlavy jsou ve většině případů způsobeny něčím jiným, než nemocí. Bolest...SOUVISEJÍCÍ KNIHY