Svaté kosti, Kosti v písku, Kosti na popel: Omnibus

Svaté kosti, Kosti v písku, Kosti na popel: Omnibus - Kathy Reichs | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kathy Reichs
DIMENZE
8,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Svaté kosti, Kosti v písku, Kosti na popel: Omnibus.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svaté kosti, Kosti v písku, Kosti na popel: Omnibus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kathy Reichs. Číst Svaté kosti, Kosti v písku, Kosti na popel: Omnibus Online je nyní tak snadné!

POPIS


SVATÉ KOSTI V Montrealu je nalezena mrtvola ortodoxního žida a soudní antropoložka Temperance Brennanová dostává za úkol tělo prohlédnout a určit příčinu podivných zranění. Neznámý muž jí podstrčí fotografii kostry a tvrdí, že právě ta je důvodem, proč byla oběť zastřelena. Dřív než se doktorka naděje, zaplete se do sítě záhady, jejíž kořeny sahají až do dob Kristových. Bude i nadále platit, co církev hlásá už dva tisíce let?KOSTI V PÍSKU Temperance Brennanová je povolána do Jižní Karolíny, aby se ujala studentů letního archeologického kurzu, kteří na pobřeží pracují na vykopávkách starého indiánského pohřebiště. Doktorka mezi starověkými kostmi objeví kostru nedávno zemřelého člověka a její dávná přítelkyně a místní koronerka Emma Rousseauová ji přemluví, aby se v Charlestonu zdržela a pomohla s vyšetřováním. Mrtvých začíná přibývat.KOSTI NA POPEL Kostra mladé dívky objevená v kanadské Akádii není pro Temperance Brennanovou jen dalším z řady pracovních úkolů. Évangéline, její nejlepší kamarádka z dětství, také pocházela z Akádie, a když zmizela, Brennanovou varovali, aby po ní nepátrala. Od té doby uplynulo třicet let. Co když nalezená kostra patří přítelkyni, kterou před tolika roky ztratila? A co znamenají ty podivné léze objevené na kostech mladého děvčete?


...osti, Kosti v písku, Kosti na popel. Kathy Reichs ... Kniha Svaté kosti - Kosti v písku ; Kosti na popel : Kathy ... ... ... Kathy Reichs | životopis, informace o spisovateli | ČBDB.cz ... osti, Kosti v písku, Kosti na popel. Kathy Reichs. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.6 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. SVATÉ KOSTI V Montrealu je nalezena mrtvola ortodoxního žida a soudní antropoložka Temperance Brennanová dostává za úkol tělo prohléd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY