Živel č.32

Živel č.32 - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Živel č.32.pdf


Chcete si knihu přečíst?Živel č.32 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Živel č.32 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Živel 32 představí rozsáhlou sondu do pražské a brněnské nezávislé elektronické scény. V Praze ji reprezentují skupiny Table a dné, v Brně projekty Piča z hoven, To žluté co máte na kalhotkách a Čokovoko). Ze současných světových hudebních projektů pak představí skupinu MGMT a Brendana Perryho (ex- Dead Can Dance ) a dále britskou popovou divu M.I.A. a legendu osmdesátých let, skupinu OMD. V Živlu 32 dále najdete rozhovor s hradním provokatérem, spisovatelem a novinářem Petrem Hájkem a celoživotním disidentem Petrem Cibulkou. Mladší generaci pak zastupuje modelka a kandidátka Pirátské strany Olivie Brabcová a komiksový kreslíř Kakalík ( který pro toto číslo Živlu vytvořil i originální komiks Hydrofalus ). V další části najdete články o prvních komunách, rituálech satanismu a vlivu Situacionistické internacionály na současnou hudební scénu. Dále pak o jednotícím principu současné kultury - remixu a také o aktuální situaci na českém i světovém drogovém trhu. Dozvíte se také co znamenají čísla na vaší kreditní kartě a o tom, že stejně jako dnešní viry se chovají i docela legální programy, se v rozhovoru svěří bývalý člen elitní virařské skupiny 29A Benny. Přeneseme se i do New Yorku na přednášku fotografa Roberta Franka, do Brna na přednášku Joela Petra Witkina a o herci Jude Lawovi si zapřednáší Martin Fischer. V rozhovorech se dozvíte víc o inspiracích výtvarníků Zdeňka Bittla a Josefa Bolfa. V rubrice Fikce se v tomto čísle objeví ukázka z připravovaného filmového sci-fi scénáře Ondřeje Štindla a Josefa Bolfa Mondschein. CD příloha Živlu 32 má název Heartsnatcher a jde o exklusivní výběr skladeb zpěváka a skladatele islandských Gus Gus Daníela Agústa, které vybral společně se spolupracovníkem Živlu na Islandu Jirkou Hroníkem.


...ivel č.32. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Bibliografická rešerše zdrojů k osobě Egona Bondyho ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Novodobý satanismus je mnohotvárný fenomén, který, ač ve skutečnosti není příliš rozšířený, mocně působí na lidskou představivost a zaslouží si proto důkladnější rozbor. Tento článek byl původně publikován v časopisu Živel č. 32 (prosinec 2010). Zde nabí ... Časopis ŽIVEL komplet č. 20-23 + 4x CD, stav A | Aukro ... . Tento článek byl původně publikován v časopisu Živel č. 32 (prosinec 2010). Zde nabízím jeho podstatně rozšířenou a mírně upravenou verzi. Časopis ŽIVEL č. 32 (prosinec 2010), stav A . Aukce 99 Kč s dopravou 148 Kč . local...SOUVISEJÍCÍ KNIHY