Slzy od smíchu

Slzy od smíchu - Alena Blanářová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Blanářová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slzy od smíchu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slzy od smíchu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Blanářová. Číst Slzy od smíchu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když Anežce děda v dětství říkal, že příležitost se má chytit za pačesy, vzala si to k srdci. A tak dívka z jihomoravské vísky vykročila na svou cestu za štěstím. I přes dobře míněné rady matky a babičky se z poslušné holky postupně stala chovatelka zvířat, ředitelka banky, majitelka svatební agentury, porodní bába jedenácti štěňat a matka dvou dětí. A také spisovatelka, jejíž optimistický, humorem jiskřící příběh si můžete přečíst.


...nežce děda v dětství říkal, že příležitost se má chytit za pačesy, vzala si to k srdci ... Soutěž o knihu Slzy od smíchu (Alena Blanářová) | Klub ... ... . A tak dívka z jihomoravské vísky vykročila na svou cestu za štěstím. I přes dobře míněné rady matky a babičky se z poslušné holky postupně stala chovatelka Kniha Slzy od smíchu Přidat komentář. lucakuca. 14. března. Život jedné paní protkaný úsměvnými příběhy. ... Hledáte Slzy od smíchu od Alena Blanářová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Slzy od smíchu Autor: Alena Blanářová Anežka se řídí v ... Slzy od smíchu - Alena Blanářová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha: Slzy od smíchu Autor: Alena Blanářová Anežka se řídí v životě mottem svého dědy, který jí vždy říkával, že je třeba chytit příležitost za pačesy. Slzy od smích...SOUVISEJÍCÍ KNIHY