In flagranti: Slasti a strasti nevěrníků

In flagranti: Slasti a strasti nevěrníků - Dana Emingerová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dana Emingerová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
In flagranti: Slasti a strasti nevěrníků.pdf


Chcete si knihu přečíst?In flagranti: Slasti a strasti nevěrníků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dana Emingerová. Číst In flagranti: Slasti a strasti nevěrníků Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka Něžné tygřice, souboru povídek plných lásky a legračních situací z rodinného života, tentokrát sáhla po tématu kontroverznějším. In flagranti je vtipná knížka o nevěře, kde dramatické momenty střídají humorné zápletky, točící se kolem zdánlivě harmonického manželského páru. Hlavní hrdinkou je spokojená, milující žena Barbora, která netuší, že její romantický muž Robert, obšťastňující ji i po desetiletém manželství milostnými verši, loví stejnou metodou i další ženy kolem sebe. Děj se odehrává v průběhu několika dní, kdy Barbora během služební cesty do zahraničí náhodou prohlédne Robertův druhý tajný život a zhroutí se jí svět. A zatímco se zhrzená máma dvou malých dětí snaží daleko od domova v cizím městě znovu najít ztracené sebevědomí a životní rovnováhu, její sukničkář se zamotá do svých komplikovaných her se třemi milenkami tak zapeklitě, že je nakonec přistižen in flagranti se svou vlastní manželkou.


...granti slasti a strasti nevěrníků nevěra partnerské vztahy Dana Emingerová , ilustrace David Vávra In flagranti Autor: Emingerová, Dana Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020423252 ISBN: 978-80-204-2325-2 Ilustrace: Vávra, David Popis: 1× kniha, vázaná, 152 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2010 Slasti a strasti nevěrníků ... Nezadaná-Slasti strasti života bez partnera KOMIKS | Aukro ... . 62% 3 17. Hodnotit lze až po přihlášení + 1 + 1. Román. Napsal: Dana Emingerová. Originální název: In flagranti Slasti a strasti nevěrníků. Mladá fronta - 2012 ISBN: 978-80-204-2537-9 / 152 stran. Detaily o vydání (2) Upravit údaje. Kniha: In flagranti Slasti a strasti nevěrníků - Dana Emingerová Fungujeme! Vážení z ... In flagranti slasti a strasti nevěrníků Dana - Příbram ... ... . Román. Napsal: Dana Emingerová. Originální název: In flagranti Slasti a strasti nevěrníků. Mladá fronta - 2012 ISBN: 978-80-204-2537-9 / 152 stran. Detaily o vydání (2) Upravit údaje. Kniha: In flagranti Slasti a strasti nevěrníků - Dana Emingerová Fungujeme! Vážení z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY