Bezpochyby mrtví: Pravá krev

Bezpochyby mrtví: Pravá krev - Charlaine Harris | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Charlaine Harris
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bezpochyby mrtví: Pravá krev.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bezpochyby mrtví: Pravá krev ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Charlaine Harris. Číst Bezpochyby mrtví: Pravá krev Online je nyní tak snadné!

POPIS


Protože má Sookie Stackouseová tak málo příbuzných, vůbec se jí nelíbí, že přišla o další – o svou sestřenici Hadley, družku královny luisianských upírů. Hadley zanechala Sookie všechen svůj majetek, když před pár týdny nečekaně skonala, i když vlastně byla již dlouho neživá. Ale vymáhat dědictví se zdá být značně riskantní. Jsou totiž tací, kteří by neradi viděli, kdyby se Sookie seznámila s Hadleyinou minulostí, a i s jejím majetkem, příliš důkladně. A jsou připraveni použít všech dostupných prostředků, aby jí v tom zabránili. A ať je to kdokoli, jsou určitě nebezpeční, a Sookin život je opět v ohrožení.


...rev 6. Žánr: ... Už se to skoro stává unifikovaným standardem a Bezpochyby mrtví ani v ostatních parametrech nijak nevybočují ze zavedeného schématu ... Pravá krev - Dočista mrtví | Equipo-AS ... . Nicméně poprvé mám pocit, že Charlaine Harrisová nezvládá všechno to množství zápletek a postav, kterými příběh vybavila. ... Pravá krev Bezpochyby mrtví. Charlaine Harris. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.1 z 5 hvězdiček 4 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Protože má Sookie Stackouseová tak málo příbuzných, vůbec se jí nelíbí, že přišla o další - o svou sestřenici Hadley, družku královny luisi ... Kniha Bezpochyby mrtví | Fantasyobchod.cz ... . Protože má Sookie Stackouseová tak málo příbuzných, vůbec se jí nelíbí, že přišla o další - o svou sestřenici Hadley, družku královny luisianských upírů Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy. Pravá krev 6. - Bezpochyby mrtví americká literatura detektivka. Charlaine Harris, překlad Tomáš Havlík, překl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY