Stavitelé chrámu poezie

Stavitelé chrámu poezie - Jiří Halberštát | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Halberštát
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Stavitelé chrámu poezie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stavitelé chrámu poezie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Halberštát. Číst Stavitelé chrámu poezie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na začátku byla myšlenka, že mezilidmi je málo poezie. Pak přišel nápad skupiny lidí, které tento stav nenechává klidnými. Řekli: " Pojďme, oslovme lidi kolem sebe a vytvoříme z poetických příspěvků knihu. A najednou to začalo. Přišly příspěvky z celé republiky. Básně, sbírky. Psali známí básníci i začínající autoři. Vytvořila se skupina 120 stejně naladěných lidí. Do výběru se jich dostalo 78. Stali se z nich stavitelé díla. Postavili společnými silami chrám plný poezie, plný upřímné výpovědi současných lidí.


...lé chrámu - 1899, sbírka zvýrazňuje příklon k některým kladným životním hodnotám ... Česká poezie na přelomu 19. a 20. století - Literatura ... ... . Z nekonečného množství lidských vyděděnců, kteří nechápou smysl své existence, se vydělují "stavitelé chrámů", tj. básníci, umělci, myslitelé a duchovní vůdcové lidstva. Stavitelé chrámu mě příjemně překvapili. Takovou poezii bych četla i častěji :) Moc totiž nemusím klasické rýmovačky, mně se spíše líbí neveršované básně nebo nepravidelný rým a tady jsem si přišla na své. Nejvíce mě zaujaly dvě básně a to Stavitelé chrámu a Proroci. 741 hz Removes Toxins ... Otokar Březina | OSOBNOSTI.cz ... . Nejvíce mě zaujaly dvě básně a to Stavitelé chrámu a Proroci. 741 hz Removes Toxins and Negativity, Cleanse Aura, Spiritual Awakening, Tibetan Bowls - Duration: 2:16:00. Music for body and spirit - Meditation music Recommended for you Stavitelé chrámu poezie. Přidat recenzi Autoř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY