Přes dravé moře

Přes dravé moře - Christopher L. Bennett | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Christopher L. Bennett
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přes dravé moře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přes dravé moře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christopher L. Bennett. Číst Přes dravé moře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Federace se pozvolna zotavuje z ničivých událostí popsaných v trilogii Volání osudu. U.S.S. Titan a jeho kapitán, William T. Riker, přebírají nové rozkazy – mají pokračovat v průzkumu hlubokého vesmíru, aby tak stvrdili, že mírové bádání je stále tím hlavním posláním Hvězdné flotily. Avšak utržené rány se nechtějí zhojit ani tak daleko od domova. Planeta třídy O, přezdívaná Kapka, je zcela pokryta vodní plochou – jediným velkým oceánem. Život by tu vůbec neměl existovat, přesto se mu až neobyčejně daří. Navigátorka Aili Lavena, sama vodního druhu, je ideální kandidátkou na průzkum tohoto ohromného a divokého moře. Když náhodou objeví jeden vnímavý druh, ocitá se na delikátní stezce k prvnímu kontaktu. Jak to tak často bývá, dobré úmysly však přivodí situaci, ze které se Lavena a Riker nemusejí vrátit. Posádka bez kapitána mezitím čelí drtivým tlakům temných hlubin, ve snaze odčinit globální chaos, který nedopatřením sami rozpoutali.


...ravé moře 2019; Orionovi psi 2016; Větší než pouhý součet 2017; Kniha Přes dravé moře je v ... Christopher L. Bennett: Přes dravé moře | Laser ... . Přečtených: 7x: Čtenářské výzvě ... Hledáte Star Trek: Titan - Přes dravé moře od Bennett Christopher L.? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR TITAN - PŘES DRAVÉ MOŘE Federace se pozvolna zotavuje z ničivých událostí popsaných v trilogii Volání osudu. U.S.S. Titan a jeho kapitán, William T. Riker, přebírají nové rozkazy ... Přes dravé moře j ... Kniha: Star Trek: Titan - Přes dravé moře - Christopher L ... ... . U.S.S. Titan a jeho kapitán, William T. Riker, přebírají nové rozkazy ... Přes dravé moře je dle mého mínění vynikající knihou, a navíc knihou, kterou současný Star Trek velmi potřebuje. Vrací ho zpět do vod tvrdší science fiction, zbavuje nálepky popcornové zábavy plné vědeckých blbostí (o nichž by mohl bohatě vyprávět kupř...SOUVISEJÍCÍ KNIHY