Tajemství indiánských pyramid

Tajemství indiánských pyramid - Miloslav Stingl | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Stingl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství indiánských pyramid.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství indiánských pyramid ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Stingl. Číst Tajemství indiánských pyramid Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podivuhodný kamenný svět dávných Mayů v kultovním vyprávění legendy českého cestopisu.„Otázky, jenom otázky,“ zapsal si E. E. Kisch, když okouzlen stanul v Mexiku před divy stavitelské kultury, které před staletími vytvořili indiáni. Miloslav Stingl byl první Čechoslovák, který se vydal do Střední Ameriky, aby se pokusil vysvětlit alespoň část záhad, jež obestírají pyramidy, kamenné paláce, sochy a stély, které přežily věky, konzervovány pod nánosem hlíny a prachu.Letadlem, vlakem, autobusem, pěšky i na koni se vypravil po stopách Mayů, za poklady jejich měst. A neopomněl ani ty, kteří jako první, často s nasazením života, podnikali výpravy k odkrytí pohřbených pokladů. Bývalá mayská střediska v moři pralesů již vydala některá ze svých tajemství, i hluboké studně, kam kněží házeli dívky jako oběť, mayský kalendář byl dešifrován, Stinglovo vyprávění je však, jak je pro něj typické, nadčasové.Aktualizované vydání provázejí bohaté ilustrační materiály, dobové i současné fotografie, kreslené rekonstrukce mayských staveb a reprodukce indiánského výtvarného umění.


...vejte knihu Tajemství indiánských pyramid v internetovém knihkupectví Megaknihy ... Tajemství egyptských pyramid 2/2 - YouTube ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků tajemstvÍ indiÁnskÝch pyramid Miloslav Stingl a jeho mexičtí přátelé vyrobené z jediného kusu kamene, ozdobené výjevy z boje dvou výrazně se odlišujících skupin, a konečně i ... Tajemství indiánských pyramid. E-SHOP dotazy +420 515 919 586, sekretariát +420 515 919 580. Registrace Přihlásit se. 0 0 K ... Archeologové se už staletí zabývají otá ... Kniha: Tajemství indiánských pyramid (Miloslav Stingl ... ... . Registrace Přihlásit se. 0 0 K ... Archeologové se už staletí zabývají otázkou, jak skutečně vznikla Velká pyramida v Egyptě. Dokumentární film 2017 Viasat History část 1. Kniha: Tajemství indiánských pyramid (Miloslav Stingl). Nakupujte knihy online vo vašom obľ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY