Tomík na cestách: Tuktukem z Bangkoku až domů

Tomík na cestách: Tuktukem z Bangkoku až domů - Tomáš Vejmola | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Vejmola
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tomík na cestách: Tuktukem z Bangkoku až domů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tomík na cestách: Tuktukem z Bangkoku až domů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Vejmola. Číst Tomík na cestách: Tuktukem z Bangkoku až domů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dopravní prostředek si vybral vskutku netradiční – tuk-tuk starý 35 let, který si pořídil v Thajsku. Odtud vyrazil přes Myanmar, Indii, Nepál, Írán, Turecko a další země, dokud po 13 000 kilometrech nedorazil do roka a do dne do České republiky. O výjimečné zážitky a neuvěřitelné situace neměl nezkušený Tomík nouzi: nabídky k sňatku, útěk před slonem, příšerní Indové, ale i nádherný Írán. To vše vám Tomík povypráví s humorem a nadsázkou.


...Tomík na cestách - Tuktukem z Bangkoku až domů (s podpisem a možným věnováním) 299,00 Kč ... Přednášející - TRAVEL STAND-UP FESTIVAL ... . DVD Tomík na cestách - Tuktukem z Thajska až na Moravu. Tuktukem z Bangkoku domů / 10. díl Na Myanmar! 19,595 views 2 years ago Tedaaaaa už 10. díl této bláznivé cesty Tuktukem z Bangkoku domů je tady! O žihadlu Žihadlo neboli Tuk-tuk (thajsky ตุ๊กตุ๊ก) je motorizovaná tříkolka, obvykle používaná jako taxi. Její přední část tvoří motocykl s jedním kolem a místem pro řidiče. Je to dvoutakt, s ... Tomík na cestách - Home | Facebook ... . Její přední část tvoří motocykl s jedním kolem a místem pro řidiče. Je to dvoutakt, s 11 kw a 356 ccm. Maximální rychlost 73 km v hodině. Tento 35 let starý stroj jsem si pořídil v srpnu 2017 v Bangkoku a přes půl světa dovezl do roka do […] Dopravní prostředek si vybral vskutku netradiční - tuk-tuk starý 35 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY