Letadélka - papírové modely

Letadélka - papírové modely - Dean Mackey | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dean Mackey
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Letadélka - papírové modely.pdf


Chcete si knihu přečíst?Letadélka - papírové modely ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dean Mackey. Číst Letadélka - papírové modely Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každý projekt v této knize obsahuje jasné instrukce, které krok za krokem vedou k cíli – vytvoření klasického či zcela originálního papírového modelu letadla či vlaštovky. Řazení projektů postupuje od jednoduchých modelů k náročnějším, včetně létajících stvoření či origami letadel. Modely v této knize nevyžadují stříhání, nařezávání ani lepení. Stačí vzít jeden z přiložených papírů na skládání – a za chvíli můžete letět!


... projekt v této knize obsahuje jasné instrukce, které krok za krokem vedou k cíli -- vytvoření klasického či zcela originálního papírového modelu letadla či vlaštovky ... LK - Letecká a kosmická technika - Papermanie.cz ... ... ... V této nabídce naleznete vše, co se týká leteckého modelářství.Tedy jak kompletně sestavené modely RC letadel připravené k okamžitému letu, tak i RC letadla, do kterých je nutné doinstalovat spalovací motor či elektromotor a veškerou elektroniku.Ve zvláštních kategoriích pak naleznete další RC letadla na dálkové ovládání - např. samokřídla a soubojové delty ... Papírové modely - aut, zemědělské techniky ... Papírové modely - YouTube ... .Ve zvláštních kategoriích pak naleznete další RC letadla na dálkové ovládání - např. samokřídla a soubojové delty ... Papírové modely - aut, zemědělské techniky, lodí Více o kategorii. Prohlédněte si naši nabídku modelů z papíru. Modely jsou zpracovány formou vystřihovánky, kterou před slepením musíte vlastnoručně vystřihnout. ... Papírový, prostorový model letadélka k sestav...SOUVISEJÍCÍ KNIHY