První a poslední fitness kniha

První a poslední fitness kniha - Andrea Mokrejšová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Andrea Mokrejšová,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
První a poslední fitness kniha.pdf


Chcete si knihu přečíst?První a poslední fitness kniha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrea Mokrejšová,. Číst První a poslední fitness kniha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nadšená sportovkyně, trenérka a autorka úspěšného blogu Fit & Fabulous vás naučí zásady správného cvičení tak, abyste se již nikdy nemuseli stydět do plavek a přestali se trápit dietami. Podrobné popisy a názorné fotografie jednotlivých cviků pomohou každému, kdo se chce začít správně a efektivně hýbat. Tato kniha bude vaší první a poslední fitness knihou, protože žádnou další už nebudete v životě potřebovat. Změňte svůj životní styl, vaše tělo si to zaslouží.


...fitness kniha, která vám dá nejen odpovědi na všechny otázky, které si při hubnutí kladete, ale naučí vás přemýšlet tak, jak jste o svém těle ještě nepřemýšleli ... Kniha: První a poslední fitness kniha (Andy Pavelcová ... ... . Přestaňte opakovat chyby, kterých se při cvičení a snaze o hubnutí dopouštíte, a zatočte se zbytečnými kily jednou provždy. Tato kniha bude vaší první a poslední fitness knihou, protože žádnou další už nebudete v životě potřebovat. Změňte svůj životní styl, vaše tělo si to zaslouží. Předmětná hesla Fitness Tělesná cvičení ... První a poslední fitness kniha Autor: Mokrejšová, Andrea a Pavel ... E-kniha: První a poslední fitness kniha | Knihy.ABZ.cz ... . Změňte svůj životní styl, vaše tělo si to zaslouží. Předmětná hesla Fitness Tělesná cvičení ... První a poslední fitness kniha Autor: Mokrejšová, Andrea a Pavelcová, Andy Nakladatel: CPress EAN: 9788026425137 ISBN: 978-80-264-5213-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 216 stran, česky Rozměry: 15 × 21,2 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) První fitness kniha, která vám dá nejen odpovědi na všechny otázky, které ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY