Jezevec Chrujda ostrouhá křen

Jezevec Chrujda ostrouhá křen - Petr Stančík | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Stančík
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jezevec Chrujda ostrouhá křen.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jezevec Chrujda ostrouhá křen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Stančík. Číst Jezevec Chrujda ostrouhá křen Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již šesté pokračování oblíbených příběhů jezevce Chrujdy nás znovu zavede do lesa Habřince. Chrujda se svými kamarádkami lasičkou Aničkou a sůvičkou Stáňou čelí úkladům hlavního záporňáka, tchoře Smradolfa. Tentokrát bojují proti křenu, který se vymkne kontrole a začne poroučet celému lesu. Naštěstí se mu postaví Chrujda a s pomocí nejnovějšího Stánina vynálezu dobro zvítězí a roztahovačný křen skončí jako pochutina. V Habřinci je zase klid a od té doby si Chrujda pamatuje, že kořen zla se musí vymýtit včas.


... Chrujda ostrouhá křen. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Jezevec Chrujda ostrouhá křen - Stančík Petr ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Jezevec Chrujda ostrouhá křen. Již šesté pokračování oblíbených příběhů jezevce Chrujdy nás znovu zavede do lesa Habřince. Autor: Petr StančíkIlustrace a grafická úprava: Lucie DvořákováLettering: Marianna DvořákováPředtisková ... JEZEVEC CHRUJDA OSTROUHÁ KŘEN | Svaz českých knihkupců a ... ... . Autor: Petr StančíkIlustrace a grafická úprava: Lucie DvořákováLettering: Marianna DvořákováPředtisková příprava: Marek NaglmüllerEdice: Modrý slonRok: 2019Rozměry: 165 x 240 mmPočet stran: 24… JEZEVEC CHRUJDA OSTROUHÁ KŘEN Petr Stančík, Lucie Dvořáková. Záludný tchoř Smradolf je padouch, který má víc životů ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY