Na vandru s Reflexem V.: Češi jsou všude! Jak se jim vede?

Na vandru s Reflexem V.: Češi jsou všude! Jak se jim vede? - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na vandru s Reflexem V.: Češi jsou všude! Jak se jim vede?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na vandru s Reflexem V.: Češi jsou všude! Jak se jim vede? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Na vandru s Reflexem V.: Češi jsou všude! Jak se jim vede? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pátý díl z řady knih, které mají základ v jedné z nejčtenějších rubrik časopisu Reflex, obsahuje zážitky našich krajanů z Etiopie, Ghany, Německa, Konga, Rakouska, Súdánu, Švýcarska, Turecka, Ugandy a Vietnamu. Co považuje za exotické vojenský pilot nebo pozorovatel OSN na misi v Africe a co důstojník ve středisku pro řízení vzdušných operací NATO ve vyspělé Evropě? Kde musejí humanitární organizace uplácet, aby vůbec mohly pomáhat? Proč ve Švýcarsku ženy utíkají z práce, když chtějí vyprat, a muži se bojí rozvodu jako čert kříže? Kde vám v Hanoji zadarmo zaparkují a pohlídají kolo? Z celkem třiatřiceti příběhů patří k nejzajímavějším svědectví o tvrdosti súdánského pojetí islámu a také zkušenosti české učitelky z vietnamského kapitalismu pod rudou hvězdou, včetně pozoruhodného popisu, jak se na české ambasádě organizovaly pohovory s žadateli o vízum, aby dostali šanci jen ti předem vyvolení. Text doplňuje množství barevných fotografií. Pokračovaní stále úspěšnější série.


...u s Reflexem V.: Češi jsou všude! Jak se jim vede? Jak se jim vede? Nakladatel: Brána 2010 Často se s vámi dají sami do řeči, usmívají se a celkově působí optimisticky, na nic si nestěžují ... Afrika - strana 6 z 8 | Kupte Knihy na Martinus.cz ... . Na co jsem si neuměla zvyknout, to bylo formáln í chování té rodiny. Kdy ž jsem dělala au pair v USA, zacházeli se mnou jako s rovným partnerem. V Anglii jsem stále cítila odstup, hranice, za které se nikdy nedostanu. Zdržovat se v čínském městě delší dobu je prostě na vlastní nebezpečí. Pro spolužačku Magdu i pro mě (jsem alergik) to bylo velmi náročné a po návratu jsme se musely vyrovnat s násled ... Městská knihovna Chotěboř » Na vandru s rexlexem ... . Zdržovat se v čínském městě delší dobu je prostě na vlastní nebezpečí. Pro spolužačku Magdu i pro mě (jsem alergik) to bylo velmi náročné a po návratu jsme se musely vyrovnat s následky. Hodlám se do Číny v budoucnu vrátit a procestovat místa, která jsem neviděla, ale na déle než měsíc už to asi nebude. NA VANDRU ... Koupit Koupit eknihu. Češi jsou ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY