Stepfordské paničky

Stepfordské paničky - Ira Levin | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ira Levin
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Stepfordské paničky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stepfordské paničky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ira Levin. Číst Stepfordské paničky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaké tajemství skrývá městečko Stepford za nablýskanou fasádou svých domů? Co vede zdejší muže k tomu, aby trávili veškerý volný čas v uzavřené společnosti pánského klubu? Když se do Stepfordu nastěhuje Joanna Eberhartová se svým manželem Walterem, ještě netuší, že sen o skvělém životě se může snadno změnit v noční můru… Slavná hororová próza již inspirovala nejednoho tvůrce k převedení na filmové plátno.


...dské paničky (anglicky: The Stepford Wives) je hororový román amerického spisovatele Iry Levina, který vyšel v originále roku 1972, v českém překladu pak poprvé roku 1975 v překladu Zory Wolfové Shit ... Stepfordské paničky 2004 Online CZ Titulky - Online Film ... . O Stepforských paničkách sem měl zdaleka jiný mínění než se z toho nakonec vyklubalo. Nicméně to tomu stejně moc nepomohlo. Ze začátku sem ani nechtěl uvěřit, do jaký kraviny se to Nicol Kidman, Broderick nebo Walken nechali naverbovat, protože mi to přišlo jako docela stupidní film, naštěstí postupem času to celkem nabralo dech a i když se z toho nakonec stala ... Vítejte v ráji mužů. Americký film podle známého románu Iry Levina. Román oblíbeného amerického autora Iry Levina Stepfordské paničky (1972, česky poprvé 1975) má podobně jako jeho předchoz ... Stepfordské paničky - Ira Levin | Databáze knih ... ... Vítejte v ráji mužů. Americký film podle známého románu Iry Levina. Román oblíbeného amerického autora Iry Levina Stepfordské paničky (1972, česky poprvé 1975) má podobně jako jeho předchozí dílo Rosemary má d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY