Magisterium 5: Zlatá věž

Magisterium 5: Zlatá věž - Holly Blacková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Holly Blacková,
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Magisterium 5: Zlatá věž.pdf


Chcete si knihu přečíst?Magisterium 5: Zlatá věž ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Holly Blacková,. Číst Magisterium 5: Zlatá věž Online je nyní tak snadné!

POPIS


Callum Hunt se již popáté vrací do magické podzemní školy, ale záhy zjišťuje, že nic není jako dřív. Magisterium sice s pomocí Calla a jeho přátel porazilo armádu chaosu, ale slavné vítězství si vybralo krutou daň. Zatímco někteří Calla oslavují jako hrdinu, který se v rozhodujícím okamžiku postavil na stranu dobra, mnozí v něm více než kdy dřív vidí převtělení temného černokněžníka, který si chce podrobit samu smrt a neštítí se k dosažení svých cílů využít nejčernější magie. Zatímco se mladý mág snaží najít své místo v kouzelnickém světě, odolat vábení temné strany i magie chaosu a znovu získat důvěru svých přátel a spolužáků, svět mágů se otřásá v základech pod náporem nové hrozby, se kterou si dokáže poradit jedině Makar. Tváří v tvář dosud největší výzvě Call musí zvolit, zda se jednou provždy přikloní k dobru a lidskosti nebo bude kráčet ve šlépějích Konstantina Maddena.


...erium 5. Žánr: ... Zajímavosti; Vydání; Diskuze; Nahrávám ... Holly Blacková, Cassandra Clareová: Zlatá věž (Magisterium 5) ... ... Komentáře (18) Kniha Zlatá věž Přidat komentář. Luigi1. 11. května. Moc skvělá serie která mě pohltila.Nevím jestli nějaké knihy mě tak podrží jakotyto. ... Magisterium 5: Zlatá věž Autor: Blacková, Holly a Clareová, Cassandra Nakladatel: Yoli EAN: 9788076175631 ISBN: 978-80-7617-563-1 Originál: Magisterium 5: The Golden Tower Překlad: Zagolová, Pavlína Popis: Elektronická kniha, 216 stran, bez zabezpečení DRM, 0,9 MB ePUB, 2,1 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Magisterium 5: Zlatá věž. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické ... Magisterium Zlatá věž / Nejlevnější knihy ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po při...SOUVISEJÍCÍ KNIHY