Velké karty Archandělů: Kniha a 18 karet.

Velké karty Archandělů: Kniha a 18 karet. - Ulrike Hinrichs | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ulrike Hinrichs
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velké karty Archandělů: Kniha a 18 karet..pdf


Chcete si knihu přečíst?Velké karty Archandělů: Kniha a 18 karet. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ulrike Hinrichs. Číst Velké karty Archandělů: Kniha a 18 karet. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nádherně zpracované karty společně s knihou tvoří stezku zasvěcení v osmnácti krocích. Nejvyšším cílem přitom je "vidět srdce". Obsáhlý text k jednotlivým archandělům obsahuje klíčová slova vystihující jejich povahu a úlohu, podrobný popis poselství, jež přinášejí lidstvu, a zpětnou vazbu k situaci tazatele, jakož i afirmace, jejichž cílem je podpořit působení archandělů v našem každodenním duchovním životě.


...karty Archandělů Autor: Hinrichs, Ulrike Nakladatel: Synergie EAN: 9788073700713 ISBN: 978-80-7370-071-3 Popis: 1× kniha, 1× sada karet, lístková, česky Rozměry: 10 × 13,5 cm Rok vydání: 2010 (2 ... Poselství Archandělů -- kniha a 45 karet - Doreen Virtue ... ... . vydání) Ke knize "Velké karty Archandělů 2.vydanie" doporučujeme také: Světlo mého srdce ... 18. Archanděl Bariel ... Andělské karty -- kniha a 44 karet Virtue Doreen Andělé světla -- 52 andělských karet Cooper Diana Naše tipy. Každý něco tají ... Karty Archandělů zpět. Najděte svůj vnitřní klid a zeptejte se karet dvanácti Archandělů. Otevřete svou mysl jinému pohledu na věc a přijměte doporučení k vaší ... Kniha: Velké karty Archandělů 2.vydanie - Knihy.ABZ.cz ... . Každý něco tají ... Karty Archandělů zpět. Najděte svůj vnitřní klid a zeptejte se karet dvanácti Archandělů. Otevřete svou mysl jinému pohledu na věc a přijměte doporučení k vaší v aktuální životní situaci. Výklad karet Archandělů je vhodný, pokud si tazatel potřebuje ujasnit, kam s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY