Na Hradčanech

Na Hradčanech - Jiří Anderle | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Anderle
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na Hradčanech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na Hradčanech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Anderle. Číst Na Hradčanech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hradčany a Nový Svět – místa spjatá s českou historií. Ale ve vzpomínkách malíře Jiřího Anderleho se před čtenářem objevují v docela jiné podobě, než jak ji vnímají davy turistů. Prožil zde pětadvacet let života od roku 1966 do roku 1990 a jeho vyprávění objevuje magickou krásu tohoto zvláštního místa ve stínu Pražského hradu. Zároveň nás seznamuje s osudy zdejších obyvatel, kteří vytvářeli unikátní sousedské společenství, tolik nepodobné běžnému městskému životu. Právem je možno hovořit s ohledem na téma a způsob literárního ztvárnění o svérázné variantě Povídek malostranských. Anderleho vypravěčské umění umocňuje soubor kreseb vytvořených speciálně pro tuto publikaci.


...y informace o produktu Kniha Na Hradčanech - Jiří Anderle, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Na Hradčanech - Jiří Anderle ... Na Hradčanech - Jiří Anderle | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Kostel svatého Jana Nepomuckého, někdy též Vojenský kostel, je barokní novostavba u kláštera voršilek od Kiliána Ignáce Dientzenhofera.Kostel se nachází na nároží ulic U kasáren a Kanovnická na pražských Hradčanech, vzdálen přibližně 200 metrů od Hradčanského náměstí, poblíž Nového Světa Hostinec Na Hradčanech, Rokycany. 285 To se mi líbí · Mluví o tom (1) · Byli tady (63). Hospůdka s rodinnou atmosférou a typickými českými jídly Rodinný penzion „Na Hradčanec ... Na Hradčanech - Jiří Anderle od 189 Kč - Heureka.cz ... . 285 To se mi líbí · Mluví o tom (1) · Byli tady (63). Hospůdka s rodinnou atmosférou a typickými českými jídly Rodinný penzion „Na Hradčanech", se nachází v Novém Městě nad Metují, v malebném údolí pod hradbami ve staré novoměstské části Na Hradčanech a je vsaz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY