Jak pozorovat ptáky

Jak pozorovat ptáky - Antonín Krása | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Antonín Krása
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak pozorovat ptáky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak pozorovat ptáky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antonín Krása. Číst Jak pozorovat ptáky Online je nyní tak snadné!

POPIS


V rukou držíte unikátního průvodce, jenž je určen nejen zkušeným ornitologům, ale i laikům, kteří chtějí proniknout do ptačí říše a poznat nejznámější druhy vyskytující se na našem území. Autor pro vás vybral 122 druhů. Kromě popisů jednotlivých ptáků a jejich životních projevů, sepsal i to, kde u nás daní ptáci žijí a jak je na tom stav jejich populace u nás i v Evropě. Každý z popisovaných druhů je doplněn nádhernou ilustrací a u každého je rovněž místo na zápis poznatků z vlastního pozorování.


...rovat ptáky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Neustále štěbetají, hlavně po ránu je jich všude plno a ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Jak pozorovat ptáky. Antonín Krása. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 4 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 15.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Jak pozorovat ptáky Antonín Krása. Seznamte se s ptáky českýc ... Vyrobte si s dětmi krmítko pro ptáky [4 návody] | Blog Mall.cz ... .5. u Vás doma (Typy doručení) ... Jak pozorovat ptáky Antonín Krása. Seznamte se s ptáky českých lesů, polí i měst. V rukou držíte unikátního průvodce, jenž je určen nejen zkušeným ornitologům, ale i laikům, kteří chtějí proniknout do ptačí říše a poznat nejznámější druhy vyskytující se na našem území. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY