Císařova poslední vůle

Císařova poslední vůle - Jan Bauer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Bauer
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Císařova poslední vůle.pdf


Chcete si knihu přečíst?Císařova poslední vůle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bauer. Číst Císařova poslední vůle Online je nyní tak snadné!

POPIS


Král Václav IV. sedí na trůnu neprávem. Jeho otec, císař Karel IV., prý před smrtí zanechal poslední vůli, podle níž se má stát římským a českým králem jeho levoboček Jindřich - tvrdí pražský arcibiskup Jan z Jenštejna. Václav se pokusí arcibiskupa zajmout, ten uniká a v rukou králových pochopů se ocitne jen generální vikář Johánek z Pomuku. Třebaže je umučen k smrti, nic o tajemném levobočkovi neprozradí. Proto po Jindřichovi pátrá podkomoří Zikmund Huler, a ze zcela opačných důvodů novoměstský rychtář Jakub Protiva z Protivce a jeho přítel mnich Blasius. Kdo bude rychlejší? A kdo je tím záhadným Jindřichem?


...ova poslední vůle. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Napoleon a knihy Jiřího Kovaříka: POSLEDNÍ TAŽENÍ GENERÁLA ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha Císařova poslední vůle Přidat komentář. kolacky. 5 17. března. Tady bych řekla, že se pan Bauer dobře trefil do figury krále Václava IV. ... Císařova poslední vůle Jan Bauer. Císařova poslední vůle. Jan Bauer. Četl(a) jsem. Chci přečís ... Císařova poslední vůle - Databáze knih ... . ... Císařova poslední vůle Jan Bauer. Císařova poslední vůle. Jan Bauer. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.3 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Král Václav IV. sedí na trůnu neprávem. Jeho otec, císař Karel IV., prý před smrtí zanechal poslední vůli, podle níž se má stát ... Císařo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY