Margaret Thatcherová a její politika

Margaret Thatcherová a její politika - Hynek Fajmon | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hynek Fajmon
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Margaret Thatcherová a její politika.pdf


Chcete si knihu přečíst?Margaret Thatcherová a její politika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hynek Fajmon. Číst Margaret Thatcherová a její politika Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato elektronická publikace byla vytvořena v roce 2013, v roce úmrtí Margaret Thatcherové. Tištěné druhé vydání knihy poslance Evropského parlamentu Hynka Fajmona vyšlo při příležitosti osmdesátých pátých narozenin bývalé premiérky. V úspěšné "politické biografii" se autorovi (jenž původně vystudoval historii) podařilo skvěle skloubit důkladnou práci historika s rozhledem a zkušenostmi aktivního politika hájícího pravicové hodnoty. K českému čtenáři se tak dostává první kompletní biografie političky, jejíž odkaz je stále živý a inspirativní.


... Hilda Thatcherová, baronka Thatcherová z Kestevenu, LG, OM, DStJ, PC, FRS, HonFRSC, nepřechýleně Margaret Thatcher, rozená Roberts (13 ... Margaret Thatcherová a její politika - Hynek Fajmon ... ... . října 1925 Grantham - 8. dubna 2013 Londýn) byla britská politička, předsedkyně britské vlády a vůdkyně Konzervativní strany.Byla první ženou ve funkci britského premiéra a setrvala v ní déle než všichni její předchůdci ... Margaret Thatcherová a její politika Autor: Fajmon, Hynek Nakladatel: Centrum pro studium demokracie a kultury EAN: 9788073252175 ISBN: 978-80-7325-217-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 392 stran, česky Rozměry: 15,3 × 21,2 cm Rok vydání: 2010 (2. rozšířené vydání) Kniha Margaret Thatcherová a její politika, kterou v roce 2010 vydalo Centrum pro studium demokracie a kultury, j ... Kniha Margaret Thatcherová a její politika - Trh knih ... ... . rozšířené vydání) Kniha Margaret Thatcherová a její politika, kterou v roce 2010 vydalo Centrum pro studium demokracie a kultury, je druhým vydáním biografie z roku 1999. Autor Hynek Fajmon toto vydání rozšířil o část, která je věno...SOUVISEJÍCÍ KNIHY