Pekelná brána

Pekelná brána - Linda Fairsteinová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Linda Fairsteinová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pekelná brána.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pekelná brána ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Linda Fairsteinová. Číst Pekelná brána Online je nyní tak snadné!

POPIS


Při vyšetřování, které se rozbíhá kolem nalezeného lodního vraku se strašlivým kontrabandem – lidmi, objeví Alex Cooperová nečekaně temné souvislosti se sexuálním a politickým skandálem vlivného newyorského kongresmana. Spojení mezi těmito dvěma případy přivádí Alex k odkrývání stále hrozivějších tajemství, a ona i lidé kolem ní se ocitají v mnohem větším nebezpečí, než si na začátku vyšetřování mohli představit. Zajímavá tematika směsi politiky, historie New Yorku a sexuálního zločinu politika.


...o pekla (anglicky The Door to Hell, v turkmenštině se používá název Derweze či Darvaza) je kráter na území Turkmenistánu uprostřed pouště Karakum nedaleko oázy Darvaza, ve kterém od roku 1971 hoří unikající zemní plyn ... Pekelná Brána - Pekelná Brána shared an event. | Facebook ... . V roce 2013 se do srdce kráteru v rámci vědecké expedice spustil průzkumník George Kourounis.Teplota v kráteru se pohybuje okolo 1000°C. Pekelná Brána - Havlíčkova 26, 30100 Plzen, Czech Republic - Rated 5 based on 6 Reviews "Bloody brilliant-lovely people, fantastic atmosphere and world... Pekelná Brána - Havlíčkova 26, 30100 Plzen, Czech Republic - Rated 5 based on 6 Reviews "Bloody brilliant-lovely people, fantastic atmosphere an ... Pekelná Brána - Příspěvky | Facebook ... ... Pekelná Brána - Havlíčkova 26, 30100 Plzen, Czech Republic - Rated 5 based on 6 Reviews "Bloody brilliant-lovely people, fantastic atmosphere an...SOUVISEJÍCÍ KNIHY