Množení rostlin

Množení rostlin - Marco Kawollek, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marco Kawollek,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Množení rostlin.pdf


Chcete si knihu přečíst?Množení rostlin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marco Kawollek,. Číst Množení rostlin Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace se věnuje způsobům vlastní produkce semen a generativního i vegetativního způsobu množení. Bod po bodu probírá jednotlivé kroky: sklizeň, zpracování, uskladnění, klíčení, napěstování, přípravu nádob, ochranu, pikýrování atd. Popisuje metody vhodné pro jednotlivé rostliny (stromy, keře, trvalky, pokojové a nádobové rostliny, zelenina i bylinky) a dává tipy, jaké použít substráty, nádoby pro kultivaci, nástroje, nářadí ad.


... odnožemi. Některé rostliny lze dělit pomocí odnoží z mateřské rostliny ... Dávám zakořenit pokojovky - YouTube ... . Mnoho z ovocných rostlin vytváří odnože a šíří se přirozeně tímto způsobem. Například maliník vytváří podzemní stonek, který se šíří do určité vzdálenosti od původní rostliny. Kořeny a výhonky se vytváří v určitých intervalech podél stonku. Řízkování rostlin je způsob vegetativního rozmnožování pomocí částí rostlin. Nejčastějším druhem řízkování je množení pomocí bylinných (zelenýc ... Hřížení - Wikipedie ... . Nejčastějším druhem řízkování je množení pomocí bylinných (zelených) nebo dřevitých řízků. Nová rostlina, která vznikne řízkováním, je klonem mateřské rostliny, má stejné vlastnosti je geneticky shodná s mateřskou rostlinou. . Řízkování má výhody i nevýhody oproti ... Méně obvyklé metody množení rostlin. 8 fotografií Množení rostlin. Množení rostlin může probíhat mnoha různými způsoby. K nejčastějším pat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY