Transformace vědomí 2

Transformace vědomí 2 - Tomáš Keltner | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Keltner
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Transformace vědomí 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Transformace vědomí 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Keltner. Číst Transformace vědomí 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve druhé knize o transformaci vědomí se zabývám především mimosmyslovým vnímáním. Komplexní úvod do této problematiky obsahuje návody i příklady aktivace mimosmyslového vnímání. Stejně tak je detailně vysvětleno smyslové vnímání, jeho aspekty i způsoby využití při cestování časem. Nechybí zde popis práce s emocemi rozšířený o úvod ke komunikaci s přítomnými bytostmi. Dalším velkým tématem jsou brány prostoru a brány času. Zde odhaluji informace i techniky vedoucí k cestování časem. Popisuji konkrétní postupy pro nahlížení na jiná místa v existenci, při vstupování do snů - do noční reality, stejně jako principy pohybu v jiných dimenzích. S tím souvisí výklad práce při terapii v regresi. Mnohem hlouběji nežli v knize první pojednávám o víře a lásce, jejich podstatě a vlivu na lidskou bytost. Součástí objasnění mimosmyslového vnímání je objasnění symboliky druhého příchodu duše - příchodu skrze Otce, představujícího dovršení celistvosti lidské bytosti. V knize dále najdete vysvětlení symboliky čísel ve stvoření světa. Objasňuji existenci i podobu andělů, stejně jako cestu sestupu vyšších entit do hmotnosti, do této reality. Tvorba reality, atributy tvorby i samotný přesun v realitě a dovednosti s tím související jsou obsahem další části knihy, kde popisuji principy svobodné tvorby reality, možné komplikace v praxi a limity, které je třeba vyřešit, včetně způsobů diagnostiky.


...ecenze knih rozšiřující lidské vědomí se věnuje knihám Transformace vědomí a Transformace vědomí 2 od autora Tomáše Keltnera ... Tomáš Keltner | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Pokud Vás video zaujalo, klikněte na ... Daniel Stach: Náš největší problém je, že lidem přestává vadit lež | Neurazitelny.cz | Stůl pro tři - Duration: 42:57. Neurazitelny.cz 47,630 views Transformace vědomí 2 Autor: Keltner, Tomáš Nakladatel: Keltner Publishing EAN: 9788090470811 ISBN: 978-80-904708-1-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 184 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání) Příznaky transformace 10,342 views 12:56 528Hz Energy CLEANSE Yourself & Your Home - Heal Old Negative Energies From Your Hou ... Transformace vědomí: 20 příznaků | Energie života ... . vydání) Příznaky transformace 10,342 views 12:56 528Hz Energy CLEANSE Yourself & Your Home - Heal Old Negative Energies From Your House Frequency - Duration: 2:07:30. N...SOUVISEJÍCÍ KNIHY