S rukama na uších

S rukama na uších - Jana Makovcová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Makovcová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
S rukama na uších.pdf


Chcete si knihu přečíst?S rukama na uších ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Makovcová. Číst S rukama na uších Online je nyní tak snadné!

POPIS


Matka dvou autistických chlapců se rozhodla, že vyrazí mříže svého domácího vězení s názvem "rodičovská dovolená". A začala podnikat. Vydala knihu a stala se spisovatelkou. Problémy jejích postižených synů ale neustávají. Ba naopak. Tatínek to vše sleduje s nadhledem. Nebo se to jen zdá? Také jste někdy unavení a nevíte kudy kam? Také vás starost o děti vyčerpává? Nikdy nemůže být tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Přesvědčí vás o tom tato kniha. A možná vás i pobaví.Jana Makovcová je zakladatelka webového portálu pro rodiče postižených dětí www.postizenedeti.cz. Narodila se v roce 1974 v Přerově. Vystudovala matematiku na Masarykově univerzitě v Brně, poté pracovala jako personální konzultantka. Nyní se věnuje svým dvěma postiženým dětem. V září 2009 vydala knihu "Maminko, nezpívej", za kterou získala téhož roku v soutěži Cena vládního výboru pro zdravotně postižené 1. místo v kategorii písemných děl. Kniha "S rukama na uších" je inspirována texty, které Jana Makovcová publikovala na svém blogu na aktualne.centrum.cz, a dějově navazuje na autorčinu prvotinu "Maminko, nezpívej". První kniha byla především o postižených dětech, druhá kniha je také o jejich rodičích.


...a na uších Autor: Makovcová, Jana Nakladatel: ALMI EAN: 9788090434479 ISBN: 978-80-904344-7-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 128 stran, česky Rozměry: 14,4 × 21 cm Rok vydání: 2010 (1 ... Postižené Děti.cz ... . vydání) Kniha "S rukama na uších" je inspirována texty, které Jana Makovcová publikovala na svém blogu na aktualne.centrum.cz, a dějově navazuje na autorčinu prvotinu "Maminko, nezpívej". První kniha byla především o postižených dětech, druhá kniha je také o jejich rodičích. S rukama na uších od Jana [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Knížka Maminko nezpívej se mi velice líbila, ... S rukama na uších - Jana Makovcová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . S rukama na uších od Jana [email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Knížka Maminko nezpívej se mi velice líbila, doporučuji!! Už mám objednanou a velice se těším na druhou S rukama na uších, plánuji ji koupit co nejdříve. 07.12.2010 Jitka Poláčková, Brno-venkov. S ruk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY