Darebák David a podivná zvířata

Darebák David a podivná zvířata - Francesca Simonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Francesca Simonová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Darebák David a podivná zvířata.pdf


Chcete si knihu přečíst?Darebák David a podivná zvířata ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Francesca Simonová. Číst Darebák David a podivná zvířata Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vítejte u Davidova ujetého i úžasného, darebného i důvtipného populárně-naučného průvodce vším, co jste kdy chtěli vědět o zvířecích POTVŮRKÁCH. Věděli jste, že tučňák kroužkový krade kameny z hnízd svých sousedů? Nebo že chřestýši jsou nebezpeční ještě hodinu po tom, co sami umřou? Nebo že se sledi mezi sebou dorozumívají pšoukáním? Knížka nabitá bizarními informacemi i nahodilými maličkostmi je dokonalou příručkou o všem, co jste vždycky chtěli vědět (i o spoustě věcí, které jste možná vůbec vědět nechtěli) o potvůrkách – ve stylu Darebáka Davida! Zábavné čtení pro malé zvídavé čtenáře.


... David a podivná zvířata. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Detska kniha darebak david | Sleviste.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... 157 Kč Darebák David Hurá do oblak! | Francesca Simon . Darebák David Hurá do oblak! Přesvědčí vás o tom v nové knížce od Francesky Simonové, autorky nejprodávanějších knížek pro děti. Najdete v ní čtyři zbrusu nové příběhy, ve kterých Darebák David napáchá spoušť v letadle, musí napsat s ... Darebák David a podivná zvířata - Francesca Simonová ... ... . Najdete v ní čtyři zbrusu nové příběhy, ve kterých Darebák David napáchá spoušť v letadle, musí napsat sloh o Tudorovcích, sabotuje školní hru a proklouzne na zakázaný ... Elektronická kniha: Dare...SOUVISEJÍCÍ KNIHY