Chtěl jsem jí zazpívat

Chtěl jsem jí zazpívat - Jaromír Nohavica | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaromír Nohavica
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Chtěl jsem jí zazpívat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chtěl jsem jí zazpívat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromír Nohavica. Číst Chtěl jsem jí zazpívat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obsáhlý výbor z písňových textů Jaromíra Nohavici je koncipován jako kniha poezie určené ke čtení, nikoli jako dokumentárně pojatý soubor všech jeho písňových textů. Akcentuje texty vážnější a nadčasové a ukazuje tak jejich autora vůbec poprvé knižně jako významného současného českého básníka. Texty v knize zahrnuté vznikaly v rozpětí 38 let a v chronologickém řazení umožňují sledovat vývoj autorova psaní, jeho hlavních témat, proměn i návratných motivů. Zejména v poezii milostné a osobně konfesijní patří Jaromír Nohavica k našim nejvýznamnějším básníkům.


...jsem jí zazpívat Autor: Nohavica, Jaromír Nakladatel: Torst EAN: 9788072153992 ISBN: 978-80-7215-399-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky Rozměry: 11,5 × 19,5 cm Rok vydání: 2010 Chtěl jsem jí zazpívat ... Jaromír Nohavica - Kometa - akordy a text písně ... . Jaromír Nohavica. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.8 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 19.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Kupte knihu Chtěl jsem jí zazpívat od Jaromír Nohavica na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Nad knihou Chtěl jsem jí zazpí ... Chtěl jsem jí zazpívat; Nohavica Jaromír | Antikvariát ... ... . u Vás doma (Typy doručení) ... Kupte knihu Chtěl jsem jí zazpívat od Jaromír Nohavica na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Nad knihou Chtěl jsem jí zazpívat vyvstává otázka, proč vůbec stojí za to vydávat písňové texty knižn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY