Sedmimílové boty

Sedmimílové boty - Richard Halliburton | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Richard Halliburton
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedmimílové boty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedmimílové boty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Richard Halliburton. Číst Sedmimílové boty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Slavný americký cestovatel, dobrodruh, publicista a spisovatel Richard Halliburton (1900-1939) se svým osobitým vtipem a originalitou provází čtenáře přes oceány a kontinenty na místa nejznámějších historických událostí a rekonstruuje činy, které vstoupily do dějin. Z legendární americké pevnosti Fort Jefferson v Mexickém zálivu míří přes ostrovy Karibského moře na Santiago de Cuba, dějiště nejzhoubnější bitvy španělsko-americké války, zastavuje se na Haiti u historie černošského krále Christopha, navštěvuje Kolumbův hrob v Santu Domingu a pátrá po skutečném místě Kolumbova přistání. Cestuje do Turecka, Řecka, Palestiny a Etiopie. Navštěvujenormálním lidem nepřístupná místa, jako jsou kláštery na poloostrově Athos, ostrov malomocných ve Středozemním moři, zakázaná místa muslimů... A v závěru podniká, podobně jako Hannibal, na hřbetě slona cestu přes Alpy ze Švýcarska do Itálie. o Překlad cestopisu, který spatřil světlo světa v roce 1939 a od té doby rozhodně neztratil nic ze své literární svěžesti, jistě potěší nejen cestovatele a dobrodruhy, ale také milovníky historie.


...ž TV Nova pro pořad Víkend. Vše o skákacích botách Poweriser ... Sedmimílové boty - Richard Halliburton | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Co jsou to skákací boty? Jak fungují? Co se dá na skákacích botách "poweriserech" dělat?... Pružinové skákací „sedmimílové" boty (nebo prostě "powerisery") jsou revolucí ve světě sportu. Skákací boty prokazatelně zlepšují držení těla. Zábavnou a netradiční formou si pak zlepšíte kondici a procvičíte celé tělo. Adrenalinoví nadšenci využívají skákací boty ke skákání ... Skákací Boty.cz - vyzkoušejte zážitek již od 600 Kč ... . Adrenalinoví nadšenci využívají skákací boty ke skákání extrémních triků a salt. Media in category "Seven-league boots" The following 16 files are in this category, out of 16 total. Bodleian Libraries, A stride from Paris to Lisle or- the arch fiend in his seven league boots.jpg 1,000 × 741; 115 KB K čemu jsou "sedmimíl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY