Místečko

Místečko - Jiří Bigas | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Bigas
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Místečko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Místečko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Bigas. Číst Místečko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vítejte v Místečku. Lidé se tady milují, nenávidí, podvádějí, udávají a pomlouvají, rvou, lžou, kradou a mohou i zabít! Ano, jsou od rány a často se řídí heslem: Na hrubý pytel hrubá záplata. Nejsou bez bázně a hany, a tak nejsou svatí. Jiří Bigas vás zavede do jejich kuchyně i do jejich postelí. Půjde s vámi za štamgasty do nádražní knajpy i do výčepu s kořalkou, za milenci k temné kaňce rybníku Kaňka, do holičovy oficíny i k prťákovi do ševcovny, všude, kam se stékají zlé řeči jako špinavé stoky, a třeba i na blízký hřbitov, kamkoli, kde lidé hledají své místečko. Ale zatáhne vás i do slepých uliček… Místečko je místo k žití i k nežití. Vítejte.


... - Mistecko. Unsubscribe from CechomorVEVO? Subscribed Unsubscribe ... Kouřící místečko - Event Space ... . Want to watch this again later? Sign in to add this video to a playlist. Need to report the video? Sign in to report ... Místečko inspirace - K Remízku 407, 252 42 Vestec, Hlavní Město Praha, Czech Republic - Rated 5 based on 10 Reviews "V Místečku Inspirace je vždy... Místečko-Ostrožská Nová Ves. 226 likes · 28 talking about this · 22 were here. Orientační bod a historické místo Discover releases, reviews ... Místečko-Ostrožská Nová Ves - Home | Facebook ... . Orientační bod a historické místo Discover releases, reviews, credits, songs, and more about Čechomor - Místečko at Discogs. Shop Vinyl and CDs and complete your Čechomor collection. View credits, reviews, tracks and shop for the ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY