Oheň přestal plápolat

Oheň přestal plápolat - Irena Eliášová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Irena Eliášová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Oheň přestal plápolat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Oheň přestal plápolat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Eliášová. Číst Oheň přestal plápolat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Oheň přestal plápolat je první historický román psaný romskou autorkou, Irenou Eliášovou. Jeho děj je situovaný do 18. století a odehrává se na Slovensku, v rodném kraji autorky. Příběh je vymyšlený a popisuje osud čtyř generací Romů od 18. století do roku 1900. Historické údaje vyhledávala Irena Eliášová na internetu a v odborných knihách, a to, jak tenkrát Romové žili, znala z vyprávění od svého dědečka. Irena Eliášová se narodila na Slovensku. Psát začala až v pozdějším věku. Za svou první knihu Naše osada - smutné, veselé i tajemné příběhy Romů, kterou vydala v roce 2008, získala ocenění. Mezi její další knihy patří povídka Listopad, novela Slunce zapadá už ráno nebo knížka pohádek pro děti. Kromě toho přispívá svými texty i do několika časopisů. Je členkou Obce spisovatelů a romského spisovatelského klubu Paramisára.


...é čtení: Irena Eliášová / Oheň přestal plápolat ... Irena Eliášová « Rómske knihy ... . Public · Hosted by Bar Behind the Curtain. clock. Sunday, November 3, 2019 at 6:00 PM - 9:00 PM UTC+01. about 4 months ago. pin. Bar Behind the Curtain. Štítného 30, 13000 Prague, Czech Republic. Show Map. Hide Map. Cocktail Bar Oheň přestal plápolat je první historický román psaný romskou autorkou, Irenou Eliášovou. Jeho děj je situovaný do 18. století a odehrává se na Slovensku, v rodném kraji ... Irena Eliášová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . století a odehrává se na Slovensku, v rodném kraji autorky. Příběh je vymyšlený a popisuje osud čtyř generací Romů od 18. století do roku 1900. Oheň přestal plápolat je první historický román psaný romskou autorkou, Irenou Eliášovou. Jeho děj je situovaný do 18. století a odehrává se na Slovensku, v rodném kraji autorky. Příběh je vymyšl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY