Dědic Impéria: Star Wars

Dědic Impéria: Star Wars - Timothy Zahn | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Timothy Zahn
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dědic Impéria: Star Wars.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dědic Impéria: Star Wars ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Timothy Zahn. Číst Dědic Impéria: Star Wars Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od událostí popsaných v Epizodě VI Návrat Jediho uplynulo pět let: povstalecká Aliance zničila novou Hvězdu smrti, porazila Dartha Vadera a císaře a zahnala zbytky imperiální flotily do vzdáleného kouta galaxie. Princezna Leia a Han Solo očekávají narození jediských dvojčat a Luke Skywalker se stal prvním z řady nových rytířů Jedi. Avšak tisíce světelných let daleko se velení nad poraženými zbytky imperiální flotily ujímá poslední z císařových nejvyšších velitelů velkoadmirál Thrawn, který je dokáže stmelit a připravit k válce vedené přímo proti křehkému srdci Nové republiky. Díky dvěma důležitým objevům se tomuto temnému válečníkovi může podařit zničit vše, co se odvážní muži i ženy povstalecké Aliance s takovým úsilím snaží vybudovat. Strhující příběh plný akce, dobrodružství a mystického tajemství tvoří začátek trilogie, která plným právem patří do zlatého fondu románů o Hvězdných válkách.


...r of the Mind's Eye byl první románový příběh ze světa Star Wars ... Kniha Star Wars Dědic Impéria - První díl Thrawnovy ... ... . Ale až Dědic Impéria od mistra Zahna byl román, který naplno odstartoval nádhernou éru fenoménu Expanded Universe. Až pokud těch nádherných 22 let v roku 2015 lidi z Disney nedomrvili a nezničili nepodarkem zvaným The Force awakens, no fuj! It's had a permanent space on my top books of all time, and there is a reason. Considered by most Star Wars fans to be the best Star Wars Expanded U ... Star Wars - Trilogie Thrawn: Dědic impéria - bazar ... ... . Considered by most Star Wars fans to be the best Star Wars Expanded Universe novel and the birth of Expanded Universe itself, Heir to the Empire takes off about 5 years after Return of the Jedi. Han and Leia are married and expecting twins. Luke is a Jedi Knight. Dědic Impéria Autor: Zahn, Timothy Nakladatel: Egmont EAN: 9788025213803 ISBN: 978-80-252-1380-3 Originál: Star Wars: Heir to the Empire Překlad: Pohl, Milan Popis: 1×...SOUVISEJÍCÍ KNIHY